23 жовтня у селі Денисів відбулась курінна рада юначок 16 куреня

23 жовтня 2010року Божого юначки 16 куреня радісно переобирали провід. « Міс конгеніальність» – такою була тематика КР.

Розпочалась рада мандрівкою в село Денисів. Саме там народилась, проживала і творила патронесса Іванна Блажкевич. Миле подвір’я, старенька будівля і розкішний сад. В хаті затишно й приємно! Екскурсію куреню провів директор краєзнавчого музею і також дочка Іванни – Дарина П’ятківська.

Господиня пригостила дівчат печеними яблуками. Гарячі ласощі припали до душі змерзлим пластункам. Біля пам’ятника Іванці Блажкевич відбулось урочисте відкриття. Екскурінна пл.уч. Ірина Боцюк щиро і також трішки ностальгічно викрикнула «Розхід!» вже останній раз в ролі курінної.

Відвідали шістнадцятки також і могилу патронесси. Поставили свічку і розкішний букет…

Повертались дівчата в станицю сміючись. Курінна рада проходила вибухово! Ігри, цікаві гутірки, піца і показ мод! Безліч фото і вражень!

На закритті КР новообраному проводу, за традицією, курінь щедро розмалював юні обличчя болотом! А вдруге за день команду «Розхід!» кричала вже пл.уч Наталя Гайдук, курінна Шістнадцятого! Курінним суддею стала пл.уч. Катя Жук, писарем – пл.уч. Юля Водяна, а посаду скарбника вже вдруге з відкритими обіймами прийняла пл.уч. Наталя Сухецька.

Хочеться побажати дівчатам успіху, наснаги і терпіння!

А от нагороду « Міс конгеніальність», за результатами голосування, отримала пл.уч. Наталка Балабан. Червону стрічку переможниця не знімала навіть за столиком у «Сицилії»

Теги: , ,