Всеукраїнська акція “Вишита Україна” в Тернополі

На вихідних, 6-7 листопада , пластуни Тернополя розкладуть 16 двометрових конструкцій з натягнутими банерами із зображеннями людей в традиційних українських строях. На місці облич персонажів прорізані отвори, щоб будь-хто зміг сфотографуватись на згадку у вишиванці будь-якого етнографічного регіону.

Мета “Вишитої України”: Ознайомити громадськість з українським традиційними строями етнографічних груп, об’єднати українців навколо української культури, PR організації.

Суть “Вишитої України”: Пластуни на центральних площах міст розкладають 17 двометрових конструкцій з натягнутими банерами із зображеннями чоловіка чи жінки в традиційних українських строях різних етнографічних груп. В обличчях персонажів прорізані отвори, щоб будь-хто зміг сфотографуватись на згадку. На кожному стенді описується одяг, який зображений. Всім охочим пластуни в одностроях, беручи фотоапарат чи мобільний телефон, пропонують безкоштовно сфотографуватись на згадку. Далі ж рекомендують розмістити цю світлину як аватар зображення на своїй інтернет-сторінці у соціальних мережах.

Учасники “Вишитої України”: Пластуни, які розкладають стенди та фотографують перехожих + всі присутні (школярі, студенти, молоді батьки – потенційні майбутні виховники). Ті, хто зацікавлюється більше пластовим рухом, отримують від членів Пласту буклет про організацію з контактами місцевого осередку.

Організатори “Вишитої України”: Крайова пластова старшина, менеджер зв’язків з громадськістю.

Програма заходу “Вишита Україна”:

  1. Розміщення конструкцій стендів на центральній площі свого міста чи села.
  2. Розповсюдження серед перехожих пластунами в одностроях флаєрів із заликом приєднатись до акції.
  3. Фотографування всіх охочих пластунами.
  4. Невелика екскурсія для зацікавлених від обізнаних пластунів про особливості строїв кожного з регіонів.

Орієнтовна тривалість заходу “Вишита Україна”: до 60 хв.

З будь-якими запитаннями стосовно всеукраїнської акції “Вишита Україна” , слід звертатись до прес-секретаря Тернопільського Пласту – Ірини Гнасевич за особовим (063) 102 02 06 чи написавши про це на irynahnasevych@gmail.com

ЗМІ про акцію

Молодіжний Портал Тернополя: Акція “Вишита Україна” в Тернополі

Теги: ,