16 листопада, 2010, 12:33

У Тернополі ПЛАСТ презентуватиме документальний фільм «Золотий вересень. Хроніка Галичини 1939-1941

18 листопада о 18:00 год. в кінотеатрі «Перемога» відбудеться презентація фільму «Золотий вересень. Хроніки Галичини 1939-1941». Презентуватимуть фільм Режисер Тарас Химич (знаний як автор кліпів гуртів «Тартак», ТНМК, «Скрябін», «Гайдамаки») продюсер Тарас Чолій, а також пластуни, які взяли участь у зйомках цього фільму, Андрій Котлярчук та тернополянин Віктор Гурняк.

Переглянути стрічку тернополяни зможуть щодня з 19 до 25 листопада о 17:00 в кінотеатрі «Перемога». Вартість квитків 10 гривень. Під час презентації можна придбати оригінальний DVD диск з автографами авторів фільму.

Також з нагоди презентації фільму відбудеться відкриття фотовиставки «За кадром», яка ілюструє процес зйомок фільму. Бажаючих запрошуємо з 18 листопада в кафе-бар «КОЗА» автори Маркіян Лисейко та Петро Задорожний.

ДОВІДКА:

Документальний ігровий фільм «Золотий вересень. Хроніка Галичини 1939-1941» розповідає про події на Західній Україні перед початком ІІ Світової війни, прихід радянської влади, зміни кордонів і зникнення цілих держав з мапи світу. Стрічку створено на основі архівних документів, матеріалів і спогадів свідків тих далеких подій представників українського, польського і єврейського народів довоєнної Галичини.

Мета фільму – розповісти про події, котрі є маловідомими для широкого загалу українського суспільства, зокрема для молоді.

Фільм відрізняється від звичних зразків української документалістики завдяки формату «Discovery», що передбачає використання сучасних ракурсів та технічних засобів при зйомці, робить фільм близьким до художнього, адже велику частину сюжетів у ньому грають професійні актори, робиться акцент на передачі емоцій, переживаннях простих людей.

Тривалість фільму 50 хвилин. Жанр – ігрове документальне кіно. Студія «INVERT PICTURES».

Фільм створено за підтримки Львівської міської ради, доброчинців і меценатів та під патронатом міського голови Андрія Садового.

Організатори висловлюють щиру подяку Тернопільському міському голові Сергію Надалу, Тернопільській міській раді, головному партнеру Торгово-відпочинковому комплексу «Атріум», кінотеатру сімейного відпочинку «Перемога», радіостанції «Українська Хвиля», інтернет-кафе «Крапка», Майстерні реклами «Резонанс-медіа», кафе-бару «Коза», щоденній газеті «20 хвилин», Телеканалу ІНТБ, та Тернопільські газеті за надану допомогу.

Трейлер фільму

Теґи: ,

Коментарі та думки