17 листопада, 2010, 13:22

В м. Бережани 13-14 листопада відбулась окружна Спартакіада

«Спорт – розвага до сьомого поту» – ось чим була для юнаків цьогорічна окружна Спартакіада, яка проходила 13 – 14 листопада в м. Бережани. Ця фраза дуже влучно описує цьогорічні змагання, адже усі учасники розуміли, що спорт це важко, що для цього потрібна неабияка витривалість, сили, зібраність, але все ж вони вболівати за своїх друзів, співати пісень, придумувати віршовані вигуки… Бо ж саме це і є справжній спортивний дух!

На заході були представлені команди зі всієї Тернопільської округи : ст. Бережани, ст. Козова, ст. Підгайці, ст. Зборів і ст. Тернопіль. Команди могли випробувати свої сили в таких видах спорту, як волейбол, футбол, а також організатори заходу вирішили, що потрібно тренувати не тільки м’язи тіла, але й мозку, саме тому «фішкою» і своєрідною «новинкою» Спартакіади стали шашки.

«До речі, хочу зазначити, що змагання відбувалися у найкращому спортзалі Тернопільської області. Учасники були в захваті!» – каже комендант заходу ст. пл. скоб Володимир Шургот.

У запеклій боротьбі команди розділили між собою такі місця:

Серед юнаків :

  1. місце – «Лисоня» (ст. Бережани)
  2. місце – «Пупсики (ст. Козова)
  3. місце – «Злюки Бобри» (ст. Підгайці)

А от на дівочі команди – цього року дефіцит. :) Адже на Спартакіаду зголосилась лише одна команда юначок – «Білі Кури» (ст. Тернопіль). Хоча дівчата одразу зрозуміли, що стануть переможцями вони не розслаблялися. А також активно приймали участь у змаганнях: грали волейбол, підтримували команди хлопців, співали пісні, танцювали, розважали всіх.

Після таких акцій ще раз переконуємося, що вони необхідні для всіх пластунів. Ми здружилися, підвищили рівень своєї фізичної підготовки, відчули нестримний дух змагань та просто з користю і весело провели час!

Теґи: ,

Коментарі та думки