16 грудня, 2010, 08:51

Миколай про тебе не забуде

З благословення владики Василія Семенюка Комісією у справах молоді та християнськими молодіжними організаціями у місті Тернополі щороку проводиться благодійна акція «Миколай про тебе не забуде». У цьому році станиці Тернопільської округи Національної скаутської організації України «Пласт» вирішили підтримати акцію і провести її у своїх містах. Її мета – принести свято дітям, які не можуть відчути повноту достатку. Із допомогою жителів нашого міста ми хочемо передати їм частинку любові, уваги та родинного тепла, даруючи дітям подарунки від Святого Миколая.

В рамках акції волонтери – помічники Святого Миколая – рознесуть подарунки на адреси дітей-сиріт, дітей із багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів та дітей, які у день Святого Миколая перебуватимуть у лікувальних закладах.

Ви можете долучитися до акції та стати одним із тих, хто принесе дітям радість у цей день. Ви можете стати помічником Миколая, або вкласти свою частинку у подарунки.

Кожна допомога буде корисною:

  • висвітлення акції у ЗМІ та друк інформаційних матеріалів дозволить поширити інформацію про акцію серед громадськості Тернополя;
  • іграшки, канцтовари, дитячі книжки, солодощі, фрукти, одяг – це може увійти від вас у подарунки для діток від Святого Миколая;
  • надання транспорту 18-19 грудня з 17.00 до 22.00 допоможе доставити подарунки в різні райони міста.

Для тих, хто зголоситься волонтером, буде попередньо проведений вишкіл. Будучи волонтером, ви зможете відчути, яке це чудове відчуття, приносити радість тим, хто її не чекає.

Просимо звертатись за телефонами: 0968267173 – Ірина Киричук, 0968366464 – Софія Тибінка

Давайте наповнимо радістю більше дитячих сердець у День Святого Миколая!!!

Теґи: , ,

Коментарі та думки