8 січня, 2011, 11:51

10-12 грудня 2010 р. в с. Заздрість Тернопільської області відбувались реколекцій “Духовне лицарство”

«Спартанки» щиро вітають всіх з Різдвянними святами!

Бажаємо пластовій родині та всім українцям процвітання, радості, сімейного затишку. Нехай різдвяна казка наповнить Ваші серця!

Особливі вітання учасникам реколекцій «Духовне лицарство», що відбулися 10-12 грудня в с. Заздрість Тернопільської області. Дякуємо їм за участь, щирість їхніх сердець, милі посмішки і дружелюбність. Ось деякі відгуки та фото на згадку.

Не шукайте раю, де живе Бог, а шукайте Бога
і Він стане вашим раєм.
Франц Салезій

Духовність – це те, чого ніколи не буває забагато в наші дні. Цей час, проведений в колі щирих посмішок, змінить на краще маленьку частину суспільства. Всі ми наповнились радістю, щирістю один від одного.

Cт. пл. Ярослав Кушнір: «Це щось неймовірне! Унікальна можливість змінитись на краще, осмислити своє буття і повсякденні вчинки. Я знайшов відповіді на питання, які цілою купою роїлись в моїй голові, отримав таке умиротворення, якого вже давно не мав, весело провів час в затишінй компанії хоча майже нікого до того не знав, здобув вмілість “в’язання коників” :) Велике дякую проводу за духовний левел ап. п. с. Якби всі переживали такий досвід то можна було б уникнути багатьох конфліктів і непорозумінь, які мають місце в нашій організації.»

Ст. пл. Микола Бігус, ОЗО: «Від себе особисто дуже дякую організаторам реколекцій, зокрема куреню “Спартанки” за цю справу, що ви робите. Давно не був в ролі учасника заходу. Було приємно :)»

Ст. пл. Володимир Вовк: «Дуже вдячний організаторам за прекрасно проведений захід, на якому я познайомився з новими друзями, зміцнив свій дух, а також провів гарно час в чудовій атмосфері, яку створили ми всі разом.»

Ст. пл. Квітослава Пасічник: «Моєю метою було змінити дещо в житті. І я впевнена, що дуже скоро це вдасться. Духовна розмова, сповідь з отцем Юстиніаном надала мені нових сил, за що сильно вдячна йому. Всі ми надзвичайно гарно провели час: спілкувались на тему духовного лицартства один з одним та із отцем Юстиніаном, наші ватри були завжди переповненими думками для роздумів … Також всіх учасників та провід навідав Миколай, а потім кожен отримав ще подаруночок від когось з учасників реколекцій. Вдалим доповненням до всіх завдань були пісні під гітару на релігійну тематику. Також ви відвідали музей-садибу митрополита Йосифа Сліпого – екскурсія видалась дуже пізнавальною та цікавою. Ці реколекції залишаться в моєму серці назавжди))»

Дякуємо всім, хто в передріздвянний час так чи інакше долучився і посприяв проведенню такого важливого заходу. І окрема подяка отцю Юстиніану, який наповнив проведений з ним час добротою, щирістю, радістю, неповторністю. Дякуємо йому за добрий приклад.

Теґи: ,

Коментарі та думки

Коментування даного матеріалу заборонено.