В Тернополі відбулась презентація книжечок з пластунами

В суботу, 29 січня, тернопільський Пласт перейняв від львівського осередку естафету презентацій казок про пластунів. Дійство відбувалось в арт-кафе « Коза», куди було запрошено наймолодших представників серед пластунів, а саме юне новацтво,їх батьків, а також усіх бажаючих.

В ході презентації до уваги присутніх було представлено дві казки, а саме : «Таємниця козацької шаблі» української авторки Зірки Мензатюк та «Капосна книжечка маленького вовчика» англійського письменника Іана Вайброу.

На акцію спеціально з Києва завітала сама авторка однієї з презентованих книжок, дитяча письменниця – Зірка Мензатюк. Розпочавши презентацію, авторка зізналася : «Мені дуже приємно бути присутньою на презентації власної книги у колі маленьких пластунів, котрі відіграють позитивну роль не лише у казці, а й у житті виховуються в дусі патріотизму та духовності, що є запорукою нашого успішного майбутнього ». Також було озвучено вітального листа автора світового бестселера історій про вовчика , англійця Іана Вайброу. Як відомо, книги останнього були перекладені різними мовами світу в тому числі й українською. Український переклад побачив світ ще у 2008 році та виявився дуже популярними серед українських дітлахів.

Друга частина презентації включала у себе уривки оповідань, які для дітей читав актор драматичного театру Роман Демчук. Пан Роман настільки колоритно перевтілився у героїв казок, що захопив не лише юну аудиторію, а й дорослих.

Юна слухачка презентації, пластунка Даринка Гоч поділилася з нами своїми враженнями:

«Мені дуже сподобалося, як актор «перевтілився» у справжнього вовка і можна було відчути настрій і характер головних героїв казок. А ще я дуже рада, що про пластунів тепер складають навіть казочки.».

Після завершення читань, захоплені «пластів’ята» ( як згадувалось в одній із казок) мали можливість поспілкуватись з авторкою книги, представником видавництва, а також придбати вподобану літературу.

Сподіваємось цей захід був не лише радісною ноткою в дитячих кольорових буднях, а й став пізнавальним і цікавим для усіх присутніх, адже , як відзначив Голова Пласту в Тернополі , Любомир Шимків : «Такі заходи допомогають популяризувати не лише пластову діяльність, а й сприяють поширенню української книги, зокрема казки для дітлахів.»

Теги: , ,