2 лютого, 2011, 18:02

Кваліфікаційний вишкіл дійсного членства буде проведено у Тернополі 19-20 лютого 2011

Окружна Пластова Старшина спільно з СПС станиці Тернопіль 19-20 лютого проведе Кваліфікаційний вишкіл дійсного членства (КВДЧ) для осіб віком від 17 років (наявність заяви в УСП не є обов’язковою) і для старших пластунів/нок прихильників/ць УСП, які не були в юнацтві, але мають бажання стати дійсними членами Пласту.

За результатами цього вишколу кращі його учасники можуть бути рекомендовані проводом КВДЧ для участі у вишколі виховників чи відповідному адміністративному вишколі. Запланований КВДЧ є практичною реалізацією апробаційного Положення про Кваліфікаційний вишкіл дійсного членства в УСП.

Вишкіл проводиться в рамках «Програми залучення нового та активізації наявного дорослого членства в Пласті» за підтримки Благодійного фонду Богдана Гаврилишина.

Метою КВДЧ є представлення кандидатам на дійсне членство в Пласті чіткого уявлення про роль і можливості праці дорослої особи в Пласті, інформування та спрямуванняпластунів та пластунок на діяльність в УСП, піднесення самовиховної активності старшого пластунства, а відтак розвитку всього Пласту в цілому.

Перейдення вишколу і письмова характеристика голови станичної/окружної/крайової старшини про активну діяльність прихильника/ці впродовж кандидатського терміну в УСП є підставою для надання дійсного членства в Пласті без проходження КВВ УПН чи УПЮ.

Вкладка учасника вишколу становить 20 грн.

Зголошуйтесь негайно!

Заповнені бланки зголошення надсилати на адресу коменданта вишколу: ст.пл. Софія Тибінка, СП (096)836-64-64 sophiatybinnka@gmail.com

Теґи: , ,

Коментарі та думки

Коментування даного матеріалу заборонено.