7 лютого, 2011, 22:36

Солодкі 16 святкують свої 20!

Під таким девізом святкуватиме річницю свого створення легендарний 16-ий курінь! В даному випадку епітет «легендарний» вжито без жодних гіпербол, адже саме цей курінь був першим дівочим куренем станиці Тернопіль, саме 16-ий виховує гетьманських вірлиць і саме тут отримав свій початок і славу дівочий гурт «Сьоме небо». Перечисливши далеко не всі наші досягнення, запрошуємо дізнатись про більше на святкуванні нашого 20-річчя, яке відбудеться : 12 лютого 2011р. Б.у Файному місті Тернопіль! Збір о 15:30 у домівці станиці, що знаходиться за адресою: вул. Федьковича 11.

Отож « Солодкі 16» обіцяють Тобі :

  • квест та багато веселих конкурсів;
  • вечірка (виступ гуртів ФаМажор та Сьоме Небо);
  • частування від іменників.

Також ми подбали, щоб наші гості виглядали стильно та згідно останніх модних тенденцій, тому дрес-кодом святкування є одяг кольору аквамарин ( темно-синій) та чорного. Для комфортного відпочинку для гостей з інших станиць рекомендуємо взяти килимок та спальник.

Питання вкладки 16-ті вирішили згідно нагоди, а саме:

Діти до 10 років – 1,62 грн. з особи.

Одна особа – 6,20 грн.

Бонус – 3 особи – 16,20 грн.

Як справжні господарі грандіозної вечірки з нагоди дня народження коректно нагадуємо про приємні подарунки для іменинника та віримо, що лише разом з вами нам вдасться повноцінно та незабутньо відсвяткувати таке важливе у житті кожного двадцятиріччя!

Теґи: , , , , ,

Коментарі та думки

Коментування даного матеріалу заборонено.