26 лютого, 2011, 16:49

Солодкі 16 відгуляли свої 20!

Нагадаємо, що Солодкі 16-ки нещодавно відсвяткували своє феєричне 20-ліття. Дійство відбувалось в м . Тернопіль за участі гостей зі Львова, Івано-Франківська та Києва. Святкування розпочалось із тематичного квесту, в рамках якого учасникам необхідно було сфотографуватись з якомога більшою кількістю 16-ок на своєму шляху до точок.

Логічним та довгоочікуваним продовженням святкування стала вечірка в музичному супроводі славетних « Фа-мажор» . Здавалося б все навколо нагадувало присутнім про мету свята, адже стіни миготіли вітальними гаслами, а учасники красувались у аквамариново-чорних барвах. Впродовж вечірки гості мали можливість відчути себе учасниками різних популярних теле-шоу та кумедних конкурсів, щоправда дещо адаптованих під тематику свята та його винуватців. Неабияким сюрпризом для всіх стала ефектна поява трьохповерхового святкового торта, який під загальну ейфорію оточуючих палахкотів урочистими свічками. Ефект було доповнено смаком самого торта, виконаного в кращих традиціях « Солодких 16-ок». Під спалахи фотоапаратів та хіти української , переважно пастової музики вечірка для гостей добігала до завершення, проте самі винуватці свята залишились продовжувати святкування в сімейному колі куреня. Втомлені й щасливі юначки та виховниці згадували разом незабутні миті з життя куреня, ділились очікуваннями й побажаннями на майбутнє, разом сміялись, разом сіріли, разом відвідали ранкову службу .

Весь 16-ий курінь щиро вдячний всім гостям такого важливого для нас дійства, адже саме завдяки Вам воно було цікавим та незабутнім. Спасибі за посмішки та подарунки!

Кожен поділяє своє життя на певні етапи : від народження до перших кроків, від перших кроків до перших перемог, від перших перемог до перших падінь, двадцятиріччя це є першим так званим «циклом падінь й перемог», помилок та здобутків, та головне, що цей цикл пройдений гуртом, разом і виховав у собі гідних пластунок на всі подальші роки чи то спільного, чи то окремого життєвого циклу.

Теґи: , ,

Коментарі та думки

Коментування даного матеріалу заборонено.