6 квітня, 2011, 09:12

2 квітня у Тернополі відбувались передвеликодні реколекції

2 квітня у Тернополі к.ч. 14 Спартанки, УСП організував щось неймовірне. Декілька годин всі бажаючі пластуни могли провести у надзвичайній атмосфері, готуючись до Великодня. У підземеллі монастиря ордену св. Франциска, що знаходиться при церкві св.. Петра і Павла у м. Тернопіль 12 пластунок відбували передвеликодні реколекції.  

Укріплення духу, віри, час проведений в любові, теплі та розумінні, нові знання та відповіді на наболілі запитання – ось чим стали ре колекції для дівчат. Доброю традицією стали ре колекції від Спартанок, і хто ще ні разу не був на них, то потрібно негайно виправляти ситуацію. Духовні науки – жива вода для спраглої душі. Саме у час Великого посту ми потребуємо підтримки, щоб його звершити, ми маємо підготуватися до світлого Воскресіння Господнього, а за уроками, парами, роботою – годі і встигнути… Тож ця субота стала рятівним кругом для бажаючих. Отож, реколекції проводив отець Егідій, чину францисканців. Веселий, щирий, добрий отець, який знав як донести потрібну інформацію, знав, що порадити і що ми хочемо запитати, навіть коли всі мовчали. Що приємно здивувало отець Егідій виявився дуже добре обізнаний з скаутингом, так як читав праці лорда Бі-Пі, тож особливо тішився дівчачими одностроями. Науки вні проводив неперевершено: розповів про 5 умов сповіді, про піст, про підготовку тіла і духу до Воскресіння Христа. За теплою розмовою не помітили як зачепили і питання Пласту та церкви, Бога і Батьківщини…Дискусія і розмова видалися на славу. У рамках ре колекцій дівчата провели хресну дорогу. Пройшовши разом з Ісусом всі 14 стацій до Воскресіння. Була можливість і прийняти таїнство сповіді.

Маленькою родзинкою ре колекцій була прогулянка до парку птахів. Монахи-францискіанці утримують чимало цікавих пташок розпочинаючи від поштового голуба, качки-мандаринки, королівського павліна і закінчуючи трьома справжніми африканськими страусами.

На жаль, реколекції швидко закінчилися, і довелося повертатися до буднів. Та щось змінилося. І я навіть знаю що: стало світліше. Промінчик сонця пробився з серця кожної учасниці духовних наук і освітлює дорогу, дорогу до Великодня!

Теґи: , ,

Коментарі та думки

Коментування даного матеріалу заборонено.