13 квітня, 2011, 13:23

ІНТБ: 12 квітня кожен пластун одягає однострій + відео

12 квітня – День народження «Пласту». У це свято члени організації популяризують Національну скаутську організацію там, де вони знаходяться. З цієї нагоди ведучий програм на телеканалі ІНТБ «Відверто про політику» та «Гаряча лінія» Олег Удич прийшов на роботу в пластовому однострої.

Олег Удич: «Незалежно від того, які посади я обіймав, в яких організаціях я працював, – завжди намагався щороку 12 квітня вдягнути однострій. Якщо і були якісь винятки, то це міг бути один-два – не більше».

Олег Удич у «Пласті» близько 20 років. Пластункою є і його дружина. Крім того, до вступу в цю скаутську організацію вони готують двох доньок. Батько пояснює, що «Пласт» є корисним, у першу чергу, для формування особистості людини.

Олег Удич: «Організація є по собі доволі цікавою, оскільки всі заняття і заходи відбуваються у формі гри. Але найбільш цінною ця організація є тому, що вона вчить дітей приймати рішення і брати відповідальність за це рішення. Іншими словами, ця організація виховує лідерів. А на сьогоднішньому етапі розвитку нашої держави – це найбільше потрібно».

Український «Пласт» динамічно розвивається, надолужуючи втрачені роки, коли він був у підпіллі, – каже Олег Удич. Нагадаємо, Національна скаутська організація «Пласт» у минулому була заборонена, як польською, так і радянською владами.

Теґи: , ,

Коментарі та думки