12 жовтня, 2011, 10:44

7-9 жовтня в Бережанах відбулася Спартакіада Тернопільської округи та традиційна пластова зустріч “Лисоня-2011”

Ці три дні були дуже насиченими, сповненими духом змагань та незламності. Проте товариська атмосфера, яка панувала у спортивних залах здружила команди. Впевнена, що додому всі повертались вже з новими знайомствами та новими друзями.

Отже, почнемо спочатку. В п’ятницю всі команди прибули до 19.00. Трішки перекусивши з дороги, всі зручно посідали в коло і розпочалась перша ватра. Вона була присвячена стрілецтву. Юнацтво представляло свої команди, співало cтрілецьких пісень, згадувало відважних і непохитних героїв України. О 23:00 бунчужний просвистів нічну тишу. Всі слухняно полягали спати, бо розуміли, що завтра їх чекає важкий день.

6:30 – таке досить неочікуване встання. Всі досить сонні, на дворі мряка, але це не перешкода, щоб зробити руханку. 11 команд виходять на двір і починають бігати, поступово прокидаючись. Добре розім’явшись, пішли снідати. Згодом розпочались ігри. Всі з нетерпіння чекали перших перемог. Розпочали ми з легкої атлетики. Кожна команда виставила свого дуже сильного, красного і особливо бисторого члена команди. Учасники показали чудові результати. Згодом хлопці та дівчата грали у футбол, баскетбол і волейбол. Було дуже приємно спостерігати за тим, як глядачі підтримують ту чи іншу команду, що насправді дуже допомагало у грі.

Увечері ми дивились фільм про історію УСС, в 22:30 знову настала нічна тиша.

Неділю ми присвятити повністю Лисоні, адже 95 років тому, у вересні 1916 року тут відбулася найкривавіша битва легіону УСС у складі коаліційних військ з російською армією. Перемогу було здобуто ціною втрати більше половини особового складу легіону.

Також всі ми взяли участь у Службі Божій, а потім і в екскурсії до Бережанського музею та ратуші. Там ми дізнались багато нового і цікавого про історію Бережанщини, а зокрема про діяльність Пласту у цьому районі ще з самого зародження, про битву на горі Лисоня, тощо.

Отже результати Окружної Спартакіади-2011:

Хлопці:

  1. Команда «Лисоня» к.ім.Братів Лепких (станиця Бережани)
  2. Команда «ОПГ Сварга» к.ім.Омеляна Польового (станиця Зборів)
  3. Команда «Арарат» к.ч.77 ім.Івана Гавдиди (станиця Тернопіль)

Дівчата:

  1. Команда «МорозиВО» к.ч.60 ім.Галі Мороз (станиця Тернопіль)
  2. Команда «Солодкі 16» к.ч.16 ім.Іванки Блажкевич (станиця Тернопіль)
  3. Команда «Білі Кури» к.ч.58 ім.Катерини Білокур (станиця Тернопіль)

Cвоїми враженнями ділиться з нами пл.уч.Денис Дворський: «Ну ось і закінчилась окружна спартакіада Тернопільської округи. Варто відзначити злагодженість дій усього проводу спартакіади. Навіть з’єднавши святкування 95 років бою на Лисоні і спартакіаду — все вдалося. Всі учасники дуже задоволені цим змагом».

Пл.уч.Ангеліна Шидлівська: «Мені все дуже сподобалось. Кльово те, що до програми змагань ввели легку атлетику. До цього року такого ще не було, а тому всіх цікавило, як це вийде. Але все було чудово! Я дуже задоволена, хоч нам трішки не пощастило з погодою».

Провід Спартакіади висловлює щиру подяку всім організаторам і учасникам заходу, а також ректору агротехнічного інституту — професору Василю Павліському і директору ЗОШ №3 м.Бережани — п.Володимиру Гринкевичу за багаторічну підтримку і допомогу в організації пластових заходів.

Теґи: ,

Коментарі та думки