24 жовтня, 2011, 18:52

Тернопільські пластуни презентували настільну гру “За Волю!” (фоторепортаж)

Сьогодні, 24 жовтня у “Книгарні Є” тернопільські пластуни презентували унікальну українську настільну стратегічну карткову гру «За Волю!». Особливістю гри є те, що окрім азарту вона несе просвітницький характер. Про її правила гри, історію виникнення та про особливі ілюстрації розповідали Любомир Шимків та Іра Гнасевич.

Серед присутніх найбільше зацікавлення проявили школярі та їх батьки: «Це є хорошим способом для дитини навчитись мислити, вивчити такий важливий період нашої  історії, а для мене, як матері, стало б  нагодою  відірвати від комп’ютера» – розповідає мама одного із слухачів презентації.

Велике зацікавлення у присутніх  викликали ілюстрації гри, адже саме вони відображають історичний період та сприяють швидшому засвоєнню правил гри.

«На перший погляд правила можуть здатися заплутаними, але вже після 15 хвилин гри можна розібратися, а головне захопитись самою грою» ,- розповідає школяр Микола, котрий саме отримав можливість першим спробувати зіграти гру.

Оскільки ніша саме українських настільних ігор в нашій державі не заповнена, гра «За Волю!» є чи не першою, яка висвітлює боротьбу українського народу за свою державність. Вона може слугувати добрим подарунком чи сувеніром для близьких людей. Коштує настільна гра 180 грн, найближчим часом планується випуск гри тиражем 500 штук.

Спершу продукт поширюватиметься виключно комерційним шляхом. На разі гру можна придбати в інтернет-кафе « Крапка»  ( Львівська, 5). Якщо гра викличе зацікавлення у суспільстві і успішно реалізовуватиметься, наступні тиражі гри пластуни поширюватимуть серед навчальних закладів безкоштовно.

 

Фоторепортаж  Андрія Яновича

Теґи:

Коментарі та думки