28 жовтня, 2011, 15:18

12 листопада в Козові відбудеться Вишкіл вогняного шоу “Дракон”

Референтура Рольового Руху в Пласті та 5-ий курінь УСП “Орден Хрестоносців” вдруге проводить Вишкіл Вогняного Шоу та запрошує Тебе стати його учасником, який буде проходити 12 листопада в Козові.

В програмі вишколу: навчання вогняного шоу з поями та стафом.

Висококваліфіковані інструктори розкажуть як заробити собі ім’я в цьому напрямку, про перспективи розвитку та можливості навчання без відповідного обладнання. Можливість першого публічного виступу. Корисні контакти з клубами які займають Вогняним Шоу в різних містах, а також контакти людей, які виготовляють і продають обладнання для Вогняного Шоу.

Вкладка на вишкіл становить 100 грн (значну частину вкладки учасники зможуть “відбити”, заробивши їх на першому публічному виступі). В неї входять: цікава програма, позитивний настрій, практичні уроки, відзначка, диск з вишколу, посвідка ну і також багато непередбачуваних сюрпризів.

Увага! Кількість учасників є дуже обмеженою, тому перевага надаватиметься тим хто раніше зголосився і усе правильно заповнив.

Зголошення можна завантажити тут. Відгук та фотографії з попереднього вишколу можна переглянути на нашому сайті або тут.

Теґи: ,

Коментарі та думки