8 листопада, 2011, 00:37

5-6 листопада в Тернополі відбулась IV Крайова Новацька Спартакіада

Цими вихідними у стінах Тернопільської школи №24, уперше за останні 4 роки, пластове новацтво із Києва, Львова та Тернополя показало усе на що було спроможне. Всього у спартакіаді прийняло участь 12 команд, і як показує загально світома статистика – дівчат таки завжди більше: було лише 3 хлопчачих команди.

Організаторам вдалось забезпечити новацтво та впорядників позитивним настроєм та спортивним азартом до перемоги. Сприяли цьому як самі змагання з футболу, баскетболу, пластболу та китайського футболу, так і новаторства такі як гра із флорболу та сучасна ігрова кімната з іграми у віртуальну реальність.

Також цікавим елементом програми були так звані «Ігри гнізд», які проводились у неділю. Ці ігри були розраховані для того аби новацтво могло трішки розслабитись, посміютись та показати справжню командну згуртованість.

Своїми враженнями поділилась минулорічний референт новацтва станиці Тернопіль Оля Волощук: «Щиро кажучи мені сподобалась програма спартакіади: перший день коли діти грали у всім знайомі ігри і їм це вдавалось то вони з цього раділи, а коли і були програші, то впорядники одразу їх заспокоювали, а в другий день на «іграх гнізд» я тримала кулаки за усі команди із Тернополя. Також мені сподобалась ідея організаторів із ігровою кімнатою, в яку просто не можна було зайти, так діти намагались один поперед одного пограти у віртуальну реальність, і навіть деякі виховники спробували свої сили.»

За результатами IV-ї крайової Новацької Спартакіади пермогу та Кубок Спритного Орля здобула команда “Черепашки” – новацтво з гнізда ч.31 «Наступна Планета» станиці Львів.

Провід дякує за допомогу у проведенні Новацької спартакіади дирекції Тернопільської загальноосвітньої школи №24, «Видавництву Старого Лева», готелям «Тернопіль» та «Галичина», Тернопільській Обласній Федерації Флорболу, Центру сервісного обслуговування «Хелена», Інтернет Кафе «Крапка», а також куреням “Орден Хрестоносців” та “Орден Залізної Остроги”.

До зустрічі на наступній Спартакіаді!

Теґи: , ,

Коментарі та думки