15 лютого, 2012, 12:07

Юнацтво плавало на вишколі «Гребець»

У суботу 11го лютого в Тернополі пройшов вишкіл з Плавання «Гребець». На вишколі організованому гуртком «Єдинороги» 51го куреня ім. Святослава Завойовника юнаки та юначки здобули теоретичні та практичні знаття із плавання. Змогли здати точки на пробу, та вмілість. Також учасники навчились наданню першої медичної допомоги потопельнику, основам реанімації потерпілого на воді – що дуже важливо вміти кожному пластунові.

Інструкторами були кваліфіковані плавці, в тому числі бунчужний вишколу пл.уч. Мирослав Колодій та Антон Паронов, котрі робили показові виступи в басейні ДЮСШ №2.

Учасниками було юнацтво різного віку і навіть майбутній старшопластун Тарас Федірко, загалом вмілість плавання здавало 11 учасників. Дівчата показали неабияку витримку та вміння плавати, а хлопці в свою чергу окрім зданих вмілостей перевірили себе, та позмагалися між собою у швидкості.

Вишкіл відзначився хорошим настроєм учасників, смачними перекусом та обідом за що подяка інтенданту пл.уч. Юрію Обачу.

Точки проби здали: Катерина Покришко, Тарас Федірко, Лада Ракоча, Христина Качмарик.

Вмілості здобули: Віталій Грабчук, Валентин Хома, Таня Оссовська, Анастасія Лиса, Обач Юра, Валерія Єрьоменко, Андрій Андрійчук.

Першуном вишколу став пл. прих. Віталі Грабчукй з 51го куреня, другу ж посвідку отримав пл. прих. Хома Валентин з 29го куреня, з чим провід вишколу їх щиро вітає.

Басейн для занять надав директор закладу Юрій Юрієвич котрому провід вишколу висловлює велику подяку. Також за допомогу в організації подяка Ярославу та Вікторії Колодій.

Всі фото з вишколу ви можете подивитись в соціальній мережі Вконтакте

Прочитати новину в ЗМІ

Теґи: , ,

Коментарі та думки