Міські спортивні молодіжні змагання «Кубок Шухевича» пройши в Тернополі

З 27 лютого по 4 березня 2012 року з нагоди відзначення пам’яті Романа Шухевича молодіжні патріотичні організації міста провели спортивні змагання. Особливістю змагань є те що вони проводились з улюблених видів спорту «друга Шуха», в яких він досягав успіхів як спортсмен, а це: копанка (футбол), відбиванка (волейбол), кошиківка (баскетбол), біг, стрільба, скелелазіння, шахи, плавання.

Команди виставили:

  1. Молодіжний націоналістичний конгрес
  2. Спілка української молоді в Україні
  3. Пласт –Національна скаутська організація України
  4. Молода Просвіта
  5. МНПТ «Обереги»
  6. МГО «Сокіл»
  7. МГО «Студентська свобода»
  8. Асоціація туристів Тенрополя
  9. Рух автономних націоналістів
  10. Асоціація «Дружба»

Перемогу в загальнокомандному заліку впевнено здобула команда організації «Сокіл», яка здобула перші місця у скелелазінні, волейболі, футболі, друге місце у плаванні, естафетному бігу та у шахах і баскетболі були третіми.

Друге місце посіла Асоціація захисту прав і свобод молоді «Дружба», здобувши перемоги у плаванні, баскетболі, естафетному бігу та друге місце у футболі.

На третьому місці опинилась команда «Молодої Просвіти», яка перемогла у шахах, а також здобула друге місце у баскетболі та треті у плаванні і стрільбі. Переможець змагань, організація «Сокіл» отримала Перехідний кубок, який тепер буде у них зберігатись до наступних змагань, які в Тернополі стають вже хорошою спортивно-патріотичною традицією. Також переможці були відзначені спортивним інвентарем, наданим Обласним управлінням у справам сім’ї та молоді Тернопільської ОДА, книжками «Іван Гавдида – творець нової епопеї», наданими громадською ініціативою «Оновлення країни», та сертифікатами на 20% знижки на гру від пейнтбольного клубу «Легіонер».

Оргкомітет вдячний всім, хто долучився до організації та проведення змагань, зокрема керівництву ЗОШ № 3, 14, 18, ДЮСШ № 2, Обласному управлінню у справах молоді та спорту, Національній скаутській організації України “Пласт” та ТОО ВМГО “Національна організація скаутів України”. 

 

Теги: ,