Вахтанг Кіпіані навчатиме тернопільських пластунів писати блоги

Відомий український журналіст та блогер Вахтанг Кіпіані навчатиме тернопільських пластунів як правильно писати блоги. Заняття відбудеться в суботу, 17 листопада о 10.00 год в приміщенні Пласту. Тема заняття є напрочуд актуальною для майбутнього покоління громадських діячів та журналістів, а саме : “Блогінг та громадянська журналістика в Україні.”

Заняття має на меті розкрити такі основні питання як:

  • Що таке блогінг?
  • Мета і практика блогінгу, сенс його існування;
  • Громадянська журналістика і блогінг, цільові аудиторії блогерів.

Також під час заняття йтиметься про  різновиди блогінгу і громадянської журналістики, опис процесу блогінгу та самих блогерів. Крім того пластуни дізнаються про те,  як стати громадянським журналістом-блогером та якою може бути тематика і сюжети блогінгу на Тернопіллі та які технічні умови для цього потрібні.

На занятті будуть присутні пластуни із різних осередків Пласту в області , а також початкуючі громадські журналісти-блогери.  Також на захід запрошуються представники ЗМІ та гості, які попередньо зголосяться до керівництва Тернопільського Пласту.

Очікуваним результатом є здобуття нових знань в даній сфері для подальшого створення власної мережі блогів по тернопільській області.

Заняття  відбувається в рамках проекту  за підтримки Посольства США в Києві по ґрантовій програмі “Мережа блогерів”. Ґрант адмініструється Відділом преси, освіти та культури Посольства США в м. Києві.

Контактний номер телефону: (097) 911 73 53 – Любомир Шимків

Інформаційний партнер: Пластовий Портал

Теги: , , ,