Новачки з Тернополя виграли Крайову Спартакіаду

10-11 листопада в м.  Львів відбулась 5 крайова новацька спартакіада. Тернопільська станиця була представлена командами дівчаток «Малинки» і хлопчиків «Кажани» і «Лісова дич».

Змагання проходили в спортивному комплексі Львівської політехніки в Стрийському парку. Після відкриття дня ніхто вже не чув землі під ногами. Змагання відбувались одні за одними, новаки ледь встигали відпочивати. Новаки змагались у пластболі, футзалі, армреслінгу, резинки, в китайському футболі.

За перемогу хлопчики бились, як справжні леви. Виховники Ярослав Шургот, Валентин Хома, Дмитро Мудрий, Юра Обач згуртувались і надихали команди. Але відчувалась недостача фізичної підготовки і командної зіграності.

Весело проходили змагання з армреслінгу. Дев’ятерічні хлопці демонстрували свої біцепси і мужньо витримували натиски суперників.

Дівоча команда «Малинки» показали себе справжніми пластунками. Перші ігри у пластбол і футзал дівчата програли  але виховники Юля Мацик і Наталя Мочула змогли повернути командний дух і впевненість.  На всі останні змаги дівчата йшли зосереджені і сміливі. На змагах зі стрибання на резинках нам не було рівних. Дівчата, як ластівки, просто літали синхронно повторюючи рухи.

Результат не заставив себе чекати. Дівчата зайняли 1 місце на новацькій спартакіаді. Чим довели, що перемога сама не приходить – її здобувають. Завжди треба мати ясну голову і позитивне мислення.

Хлопчики також були на висоті. Вони вони теж перемагали, але суперники були старші і сильніші.

Імена переможців: Гуменна  Мар’яна, Михайлович Катерина, Подвірна Юлія, Окаринська Марта, Величко Діана, Колтун Діана, Мацко Анастасія.

Слід відзначити, що тернопільські команди були дуже дружні між собою, як у вболіванні так і в побуті. А ввечері виховники організували новакам святкову вечерю з десертом, привітали дітей, поговорили про дух на змаганнях, що таке самопожертва і само відвага.

Побажаємо нашим новакам у наступному році втримати переможний кубок і здобути новіші. Виховникам прикласти ще більше зусиль, врахувати помилки, набратись досвіду і повністю розправити крила.

Теги: ,