Тернопільських пластунів навчав Дмитро Різниченко

На цих вихідних тернопільські пластуни мали унікальну можливість поспілкуватися із відомим київським блогером Дмитром Різниченком. Семінар відбувався в перший день зими у фундації Йосипа Сліпого.

Розповіді блогера були емоційно насиченими, мультимедійними та , для більшості, пізнавальними.

Одна з найактуальніших розповідей Дмитра Різниченка була про “чорний піар”, що це таке, де його використовують, в яких цілях, і як з ним боротися. На цю тему ( як і на всі, в принципі) навів багато цікавих прикладів, з власного та почутого досвіду.

Також присутні дізналися цікаві історії про те, як з допомогою блогів можна допомагати людям та заробляти гроші. Для декого – це важка праця, але з почутого можна зробити висновок, що це вже як кому пощастить. Бо якою ти б людиною не був у реальному світі, світ блогінгу тебе сприйме по-своєму. Тут все залежить від того, яку політику ти ведеш: чи правдива в тебе інформація, чи актуальна, чи подобається людині твоя манера письма.

Дмитро керується фразою Льва Толстого: “Якщо можеш не писати – не пиши.” – що він і всім радить. Але ж знову таки, закликає писати, і не зупинятися, коли порив думок та ідей просто таки з тебе аж “пре”.

Нагадаємо, що захід  відбувався в рамках проекту  за підтримки Посольства США в Києві по ґрантовій програмі “Мережа блогерів”.

Інформаційний Партнер: Пластовий Портал

Теги: ,