1-2 грудня у Тернополі відбувся семінар НОСУ в рамках проекту «Платформа миру»

1-2 грудня у Тернополі члени Національної організації скаутів України роздумували, як скаутинг може об’єднати українську молодь.

Ніл Армстронг, Стівен Спілберг, Білл Клінтон, Білл Гейтс, Річард Гір, Джон Кеннеді, Пол Маккартні, Барак Обама, Богдан Гаврилишин, Олег Ольжич, Роман Шухевич – що може об’єднувати всіх цих людей? Всі вони були скаутами.

Скаутський рух – міжнародний неполітичний молодіжний рух, мета якого – сприяти фізичному, розумовому і духовному розвитку молоді. Іншими словами, у скаутському середовищі формуються справжні лідери, провідники свого суспільства, еліта.

1-2 грудня близько тридцяти скаутів Тернопільського округу (Тернопільська, Хмельницька, Рівненська, Волинська області) взяли участь у масштабному проекті «Платформа миру: Скаутинг єднає Україну».

Його мета – поширення інформації про скаутський рух та діяльність ВМГО «Національна Організація Скаутів України», розробка та напрацювання спільної виховної пропозиції для роботи зі скаутами, обмін досвідом, опрацювання пропозицій до спільної діяльності осередків у Тернопільському скаутському окрузі.

Впродовж семінару «Платформа миру: Скаутинг єднає Україну», який який відбувався за фінансової підтримки проекту Всесвітньої організації скаутського руху «Посланці Миру», учасники обговорили майбутні молодіжні проекти, перспективи розвитку скаутської методики виховання, познайомилися та обмінялися досвідом, обговорили міжнародні можливості організації.

«Я покладаю великі надії на цей проект. В Україні, на жаль, завжди було по два гетьмана на одного козака. Ми ж повинні об’єднуватися для реалізації спільної мети – розбудови здорового і сильного суспільства. Адже сила – в єдності», каже координатор проекту в Тернопільському окрузі, голова Тернопільського обласного осередку ВМГО «НОСУ» пластун Назар Зелінка.

Довідка:

Національна організація скаутів України утворена чотирма найбільшими скаутськими організаціями України: Всеукраїнською молодіжною організацією «Пласт», Всеукраїнською молодіжною організацією «СПОК» та Всеукраїнською організацією «СІЧ».

2008 року Національна організація скаутів України (НОСУ) набула членства у Всесвітній організації скаутського руху.

Теги: , ,