Пластування-live: Вифлеємський Вогонь Миру у Тернополі (оновлено 27.12 о 23:50)

23 грудня Тернопільські пластуни розпочинають марафон передачі Вифлємського Вогню Миру у кожну оселю. Вже 15-ий рік поспіль напередодні Різдва українські пластуни розповсюджують Вогонь з Вифлеєму, як символ миру, добра та Різдвяного настрою.

До Нового року Вифлеємський Вогонь Миру запалає у всіх церквах Тернополя. Через посередництво пластунів, його тепло відчують громади районів області, діти у сиротинцях, хворі у лікарнях та самотні люди.

Акцію традиційно благословили та підтримали чотири українські церкви – Українська православна церква Київського патріархату, Українська автокефальна православна церква, Українська греко-католицька церква та Українська римо-католицька церква. Всі бажаючі зможуть запалити власну свічечку в своєму храмі.

Нагадаємо, що акцію «Вифлеємський вогонь миру» було засновано ще у 1988 році Австрійською телерадіокомпанією з благодійною метою: донести світло з місця народження Ісуса Христа тим, хто святкує Різдво поза домівкою. Того ж року ініціативу підхопили скаути Відня, а згодом і скаути інших країн.

Розклад передачі Вифлеємського Вогню Миру тернополянам:

  • передача в Катедральному соборі — неділя, 23.12 о 10:00;
  • передача Обласній адміністрації — понеділок, 24.12;
  • передача на сесії Обласної ради — вівторок, 25.12;
  • передача на сесії Міської Ради — вівторок, 25.12;
  • передача по школах, університетах, сиротинцях, лікарнях, ЗМІ — щодня з понеділка по п’ятницю.

Передача в Катедральнову соборі (оновлення 23.12 19:40)

Сьогодні, 23 грудня о 10 годині, пластуни станиці Тернопіль передавали Вифлеємський Вогонь релігійний громаді міста у церкві Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. Прийнявши вогонь, настоятель храму отець Андрій Романків побажав пластунам наснаги та Божої ласки до праці на продовження столітньої історії організації, та висловив надію, що пластуни будуть покладатись на світлі ідеї заложені засновниками та на засади християнської моралі.

Вифлеємський Вогонь Миру передали голові обласної державної адміністрації Валентину Хоптяну (оновлення 24.12 13:20)

«Щиро вдячний пластунам за те, вони підтримують гарну європейську традицію передачі вогнику з місця народження Спасителя. Нехай він зігріє душі усіх наших краян нагадуючи про те, що незабаром ми зустрічатимемо Різдво Христове — свято добра і милосердя», — сказав Валентин Хоптян.

Передача Вифлеємського вогню миру Обласній раді (оновлено 25.12 11:00)

Ми бажаємо Обласній Раді працювати на користі міста Тернополя та Тернопільської області. Протягом року співпраця Пласту з Обласною Радою, показала що між владою та громадськими організаціями може відбуватись конструктивний діалог.

Передача вогню на сесії міської ради (оновлено 25.12 18:20)

На початку пленарного засідання міської ради, вихованці Тернопільської станиці «Пласту» передали міському голові Сергію Надалу та депутатському корпусу Вифлеємський вогонь миру.


Передача вогню громаді міста (оновлення 25.12 20:50)

Координатор акції у м. Тернополі Оля Шимків, тел: (067) 353 0884, olya.shymkiv(at)gmail.com

Теги: