23 грудня Святий Миколай прийшов до новацтва станиці

Подарунки від Святого Миколая отримали новаки та новачки 23 грудня. Саме в цей день наймолодші пластуни та їх батьки мали змогу разом побути на «Дні Миколая», який організували братчики та сестрички тернопільської станиці.

Дитяче свято запам’яталось іграми та піснями, танцями та сюрпризом — справжнім Миколаєм, який, хоч із запізненням, але приніс солодкі подарунки. Спеціально до свята діти готувались як тільки могли: і вірші вчили, і сценки ставили, а новачки взагалі затанцювали щоб показати Святому Миколаю, що вони чемні діти та не отримати різочки.

Готувались діти не лише до свята а й до отримання своїх новацьких хусток:

Ще однією важливою подією стало те, що ми пов’язали хустини 60-ьом новакам і новачкам. З цією подією хотілось би привітати усіх новаків хто отримав хустки та тих хто зробив це можливим — братчиків та сестричок.
Наталя Гайдук, референт УПН

В часі свята Миколай передав новакам та їх сім’ям частинку Вифлеємського Вогню Миру як символ радості, любові та сімейного тепла на різдв’яні свята.

Після усіх веселощів, та урочистостей для діток було зроблено солодкий стіл, який допомогли організувати батьки новаків та новачок.

На святі також були відзначені батьки, які допомагають пластунам-новакам станиці, а також тим, які долучаються до пластового життя своєї дитини.

Вже після свята станичний Тернополя Любомир Шимків висловив свої вітання:

Ще стільки новаків ніколи не бачив в станиці Тернопіль, від коли я є в Пласті! Близько 120 малюків було сьогодні на святі Миколая в домівці. Хочу подякувати за велику працю те ДУЖЕ ХОРОШИЙ! результат всім новацьким братчикам і сестричкам! Так тримати!!! Ви молодці!

Теги: ,