5 лютого, 2013, 01:13

Остаточна програма Крайових уладових з’їздів у Тернополі

Фото Петра Задорожного

9-10 лютого в Тернополі відбудеться 1-ий етап XIII Крайового Пластового З’їзду, а саме з’їзди МРОК, МРСК, Крайовий збір УСП та УПС.

Вкладку у сумі 25 грн/1 особа/1 день слід здати при реєстрації.

До Вашої уваги представлено програму з’їздів.

Також хочемо відзначити, що в суботу після проведення МРСК і МРОК тернопільські пластуни пропонують гостям міста для активного дозвілля відвідати АКВА-ПАРК або «Ретро-вечірку».

Виряд в Аква-Парк: купелевий стрій, гумові тапочки і вкладка 75 грн (здати при реєстрації).

Виряд на «Ретро-вечірку»: одяг в стилі 60-х – 80-х рр

Контактні особи для найчастіших запитань:

Деталі по програмі – Крайові Булавні (Ольга Герус, Ярослав Юрчишин, Леся Рудчук, Галя Потюк)

Повернення коштів за проїзд – Дмитро Колесник, (063 222 16 92)

Служба проживання – Наталія Драпак (096 125 6008)

Служба харчування – Саша Ніздрань (097 243 63 24)

Організаційні питання – Любко Шимків (097 911 73 53)

Гаряча лінія – Юлія Водяна (097 849 08 00), Наталія Гайдук (096 915 84 68)

Час Програма МРОК (9 лютого) Місце
09:00 – 11:00 Реєстрація Станиця
11:00 – 11:30 Відкриття Готель «Тернопіль»
11:30 – 12:30 Звіт проводу, обговорення Конференц-зал №1
12:30 – 12:30 Перевибори Конференц-зал №1
12:30 – 13:30 Обід Ресторан «Тернопіль»
12:30 – 13:30 Поселення Готель «Тернопіль»
14:00 – 16:00 Стратегія Пласту на 2013-2015 рік і участь УПН Конференц-зал №1
16:00 – 18:00 Продовження МРОК Конференц-зал №1
18:00 – 19:00 Вечеря «Два гуся» (ЦУМ)
19:00 – 20:00 Обговорення внесків і участі новацтва в НОСУ і інші питання Конференц-зал №1
20:00 – 21:00 Поселення Готель «Галичина»
21:00 – 23:00 Аквапарк «Лімпопо»
21:00 – 23:00 Ретро вечірка 60-80 років Станиця
Час Програма МРСК (9 лютого) Місце
09:00 – 10:00 Реєстрація, оргпитання Станиця
10:00 – 10:30 Відкриття Готель «Тернопіль»
10:30 – 12:00 Звіт уступаючого проводу, надання абсолюторію Конференц-зал №2
12:00 – 13:30 Презентація проекту Стратегії Пласту на 2013-2015 рр. Конференц-зал №2
13:30 – 14:30 Обід Ресторан «Тернопіль»
13:30 – 14:30 Поселення Готель «Тернопіль»
14:00 – 16:00 Робота в групах Конференц-зал №2
16:00 – 18:00 Заслуховування результатів роботи груп, затвердження Стратегії УПЮ на 2013-2015 рр Конференц-зал №2
18:00 – 19:00 Вечеря «Два гуся» (ЦУМ)
19:00 – 20:00 Обрання нового проводу Конференц-зал №2
20:00 – 21:00 Поселення Готель «Галичина»
21:00 – 23:00 Аквапарк «Лімпопо»
21:00 – 23:00 Ретро вечірка 60-80 років Станиця
Час Програма з’їзду УСП (10 лютого) Місце
07:15 – 08:30 Сніданок (1 група) – Шведський стіл Ресторан «Тернопіль»
08:30 – 09:30 Сніданок (2 група) – Шведський стіл Ресторан «Тернопіль»
08:15 – 09:45 Служба Божа Катедральний собор
10:00 – 10:30 Відкриття, обрання президії, потвердження комісій, звіт мандатної комісії, прийняття порядку денного Великий конференц-зал
10:30 – 11:00 Звіт булави УСП, надання абсолюторію Великий конференц-зал
11:00 – 11:30 Презентація «Положення про набуття дійсного членства», «Положення про відзначення» Великий конференц-зал
11:30 – 12:30 Представлення та обговорення проекту стратегії, звіт резолюційної комісії. Великий конференц-зал
13:00 – 13:45 Обід (1 група) Ресторан «Тернопіль»
13:45 – 14:30 Обід (2 група) Ресторан «Тернопіль»
14:30 – 16.30 Робота над резолюціями по групах Конференц-зал №1 і №2
16:30 – 17:00 Затвердження резолюцій Великий конференц-зал
17:00 – 18:30 Звіт номінаційної комісії, обрання проводу
18:30 Закриття, спільне фото
Час Програма з’їзду УПС (10 лютого) Місце
7:30  Вставання, порядкування (для сеніорів, котрі братимуть участь в МРОК/МРСК) Готель «Тернопіль»
08:15 – 09:30 Служба Божа Катедральний собор
08:30 – 09:30 Сніданок – Шведський стіл Ресторан «Тернопіль»
10:00 – 11:00 Реєстрація Станиця
11:00 – 11:45 Відкриття ХІІ Крайового з’їзду УПС. Станиця
11:45 – 12:25 Звіт уступаючої Крайової Булавної УПС Станиця
12:25 – 13:00 Представлення Стратегії Пласту. (Д.Колесник, голова КПС) Станиця
13:00 – 13:45 Обід Ресторан «Тернопіль»
14:00 – 14:40 Представлення концепції співпраці Пласту з скаутськими організаціями в Україні. (Ю.Юзич) Станиця
14:40 – 15:10 Звіт номінаційної комісії та вибори КБ УПС. Станиця
15:10 – 15:40 Звіт резолюційної комісії. Прийняття резолюцій з’їзду. Станиця
15:40 – 16:00 Закриття з’їзду. Станиця

Карта закладів


Переглянути Карта для уладових з’їздів на карті більшого розміру

Теґи: , , , , , , ,

Коментарі та думки