В Тернополі відбудеться базовий семінар для зацікавлених військовим пластуванням

20-21 квітня в м. Тернополі відбудеться перший практичний захід в 2013 році в рамках нового програми підготовки майбутніх інструкторів військового пластування.

Мета семінару – ознайомити учасників із основним змістом військового пластування як пластової спеціалізації, зокрема із наявними вмілостями, вимогами до інструкторських кваліфікацій.

Програма в основному міститиме практичні заняття по різноманітних вмілостях – стрілець, борець, лучник, перо, теренові ігри і змаги, маскування та ін. Майбутні інструктори зможуть постріляти із пневматичної зброї та лука, пограти тактичні теренові ігри із використанням пейнтболу, матимуть змогу проявити навики самозарадності в умовах пізньої весни.

Участь візьмуть підстаршини табору «Легіон», учасники спеціального інструкторського табору «Легіонер». Також є ще кілька вакантних місць, до 14 квітня ще можна зголоситись у цій формі.

Наступними заходами курсу підготовки інструкторів будуть семінари в травні та червні, які детально розглядатимуть окремі вмілості, а також підсумковий інструкторський табір «Легіонер», який відбудеться в серпні.

Теги: ,