В Тернополі відбудеться встановлення пам’ятної дошки на честь Івана Гавдиди в 10 річницю його загибелі

З сумом сповіщаємо про наближення десятиліття від трагічної загибелі пластуна-сеньйора, заступника голови Проводу ОУН друга Івана Гавдиди-«Лісового». У пам’яті багатьох, хто особисто знав Івана, він залишив світлий образ людини-християнина та взірець українського націоналіста.

З нагоди десятих роковин загибелі друга Івана створено оргкомітет, який розробив ряд заходів пошанування пам’яті побратима. Серед них поминальні молебні та панахиди, відкриття меморіальної дошки у Тернополі, пам’ятні академії у Києві, Тернополі, Бережанах, обласного вишкільного табору «Лисоня-2013».

Міжнародна благодійна установа «Центр національного відродження», біля витоків якої стояв покійний друг Іван, звертається до всіх, хто особисто був знайомий з Іваном Гавдидою або чув про цю молоду, енергійну і чудову людину, з проханням надати посильну фінансову допомогу на пошанування його пам’яті у часі десятих роковин смерті, зокрема виділити кошти на виготовлення та встановлення пам’ятної дошки.

Наперед висловлюємо вдячність за ваші пожертви.

Благодійний внесок можна перерахувати на рахунок МБУ «Центр національного відродження» за такими реквізитами: р/р № 26006212566 в Райффайзен банк «Аваль», код ЄДPПОУ 26113575 МФО 380805 призначення платежу: благодійна фінансова допомога на заходи пошанування І.Гавдиди або на картку ПриватБанку №6762 4683 0556 8408 на ім’я Стасишин Андрій Романович (особисті дані власника картки відображаються після набору номера картки і суми).
Прохання заздалегідь поінформовувати про переведення коштів за тел. (097)252-79-71 (дзвінок чи sms – повідомлення)

 

З повагою,

 

Голова Правління Тернопільського відділення

МБУ «Центр національного відродження»                                    Т.Гребеняк

 

Довідка: Іван Гавдида – «Лісовий» (1966-2003) – пластун-сеньйор, один із відновників Пласту на Тернопільщині, заступник голови Проводу ОУН, голова правління Центру національного відродження, голова фракції «Наша Україна» у Тернопільській обласній раді – 30 серпня 2003 року був вбитий у м. Києві. Обставини загибелі не з’ясовані. В пам’ять про друга Івана його друзі розпочали роботу із спорудження на місці довголітнього проведення таборів, вишкільного центру «Лисоня ім.Івана Гавдиди». За цей час вже вдалося дещо зробити: відведена земельна ділянка (вісім гектарів), підведено електроенергію та воду, виконано проектні роботи. У вишкільному центрі щоліта відбувається наметове таборування молоді.

Теги: