З 10 по 23 серпня тернопільські пластові матусі організували табір для пташат «Я пізнаю Світ»

З 10 по 23 серпня Тернопільські пластові матусі і їхні друзі провели третій станичний табір для пташат «Я пізнаю Світ».

Цілих 14 днів пташата Тернопільської станиці разом з батьками весело проводили час в с.Долина Теребовлянського р-ну. Маленькі пташата під крилами досвідчених провідників пізнавали світ. А допомагати їм у цьому погодився маленький Сонячний Зайчик.

Веселі забави, рухливі ігри, пісні, прислів’я, руханки протягом найкращих літніх днів стали яскравими спогадами, різнокольоровими сторіночками в альбомах дитинства. Стихія землі відкрила пташатам доісторичні наскельні малюнки, малювання глиною, співала свищиками, переливалася у гранях коралів. Стихія повітря вітала дітей подихом лагідного вітру у вітрила власноруч змайстрованих повітряних зміїв, малювання кольоровими бульбашками. Діти конструювали з повітряних кульок квіти, тваринок, метеликів. Сонячна стихія — рідна мати Сонячного Зайчика, вітала діток теплом і світлом. Діти складали з пазлів Зайчика, майстрували сонячний годинник. Вода-водичка запросила пташат в гості до Морського Коника, що допомагав майструвати рибок і скатів.

А ще пташата познайомились з давніми українськими техніками малювання ікон, розважались у щоденних теренових іграх, руханках, купанням в басейні, ходили в мандрівку до чарівного озера з дикими лебедями. Щодня вчилися співати нових пісень, майстрували музичні інструменти, ставили п’єси, весело проводили час на вогниках і ватрах.

Пташата ставали то друїдами то лісовими феями, шукали скарби світлячків, боронилися водяними пістолетами від злих павуків. Святкували День Народження Сонячного Зайчика де він отримав від діток масу подарунків, які вони майстрували власноруч. А прощання разом з радісними посмішками, привітами і загаданим бажанням полетіло разом з повітряною кулькою до неба — в домівку Сонячного Зайчика.

Хочеться висловити велику подяку подрузі коменданту пл.сен. Наталі Хміль,L за витрачений власний час для організації такого чудесного табору!

Звертаємось до усіх тернопільських матусь та друзів активізуватись і відкрити новий пластовий рік для пташат, який знову завершимо чудовим табором, який вже у стадії планування! До зустрічі!

Теги: ,