Свято Весни Тернопільської округи відбудеться 16−18 травня

Село! — І серце одпочине.sv-pl-1200
Село на нашій Україні —
неначе писанка, село.
Зеленим гаєм поросло.
Цвітуть сади, біліють хати,
а на горі стоять палати,
неначе диво. А кругом
широколистії тополі,
а там і ліс, і ліс, і поле,
і сині гори за Дніпром.
Сам Бог витає над селом.

СВ 2014 запрошує тебе перенестися у ХІХ століття та разом із нами пережити шлях великого Кобзаря!

Уявіть собі мальовниче українське село, яке у своїх творах описував Тарас Шевченко. Ніхто, крім нього, не міг так проникливо та чуттєво описувати життя того часу. Здавалося б, ми знаємо його біографію від А до Я, проте, чи відомі нам усі факти із його життєпису?

Уже 200 років минуло від народження Тараса Григоровича, батька нашої історії та поезії, а його вірші не втрачають своєї актуальності і по сьогодні. Цьогоріч, на Святі Весни, саме ти матимеш можливість відчути усі тонкощі життя тогочасної України, пройтись стежками життя малого Тараса та познайомитись із ним особисто.

Незважаючи на всі негаразди тодішніх селян, усім вистачало веселощів та романтики!

Свято Весни 2014, тут буде все: боротьба селян проти панів, викупи та торги, служба в армії та бал. Тому приїдь 16−18 травня на околиці села Дітківці, Зборівського району, і доведи всім, що твоє село найкраще!

Вкладка: 60 гривень з учасника

Електронне зголошення на Свято Весни. Крайній термін зголошення — 04 травня о 22:00

Цьогорічні змаги на СВ

Табірництво — 80 балів. Участь приймає весь курінь

Українці відомі своєю працьовитістю. Ми і за пару років будували цілі міста, а наші жінки вміють за ніч з нічого побудувати барикаду для охорони від набігів ворогів. Кожен підтабір повинен містити: облаштовану кухню, браму та огородження території табору, лятрину (одну на два підтабори), додаткові споруди для імітації українського села. У виготовленні таборових споруд суворо заборонено використовувати свіжозрубані дерева або цв’яхи. Буде оцінюватись правильність в’язань, естетичний вигляд підтабору та чистота. Для декорування та облаштування підтабору курінь може використовувати будь-які додаткові декоративні елементи. Необхідний виряд: піонірське спорядження та линви, декоративні елементи.

Конкурс атмосфери — 20 балів

Куреням потрібно передати атмосферу нічного села того часу. Для цього можуть співати пісень, організовувати парубоцькі забави чи гаївки. Згадаєте Шевченковий «…садок вишневий коло хати».

Кулінарний змаг — 80 балів. Уасть приймає весь курінь

Ми любимо смачно поїсти незалежно від обставин. Змаг — це перевірка навиків кулінарії кожного куреня, приготування страв з однакових інгредієнтів. Буде перевірятися смак основної страви, те як її подають, використання спецій. Необхідний виряд: казани, кулінарне приладдя, спеції. Харчі на змаг будуть надані організаторами.

Інтелектуальний змаг — 80 балів. Склад команди: 3 людини

Змаг на знання деталей з біографії та творчості Шевченка. Проходитиме у форматі вікторини по категоріях з запитаннями різного ступеня складності, від картин та поезії, до біографічних даних Кобзаря.

Впоряд — 80 балів. Склад команди: 6−8 людей

Шевченкові довелося також служити в армії, яка тоді формувалася за зразком армії Прусії, в якій акцент давався і на правильність виконання впорядових наказів. Оцінюватимуться як правильність виконання команд, так і правильність та доцільність їх надання. Загальний виряд куреня та стан одностроїв також буде враховуватись в точкуванні. Необхідний виряд: пластовий прапор або знамено, пластовий однострій.

Творчий конкурс — 30 балів. Участь може приймати весь курінь

Різноманітними заняттями займався Тарас Шевченко. Окрім того, що був художником та поетом, він був краєзнавцем, археологом та архітектором. Ми пропонуємо куреням підготуватись до конкурсу масштабно: з декламацію та інсценізацією вибраного вірша.

Спортивний змаг — 80 балів. Склади команд: 5+1 запасний гравець для волейболу, 6+1 — для футболу

Необхідний виряд: форма у барвах куреня


Теги: , ,