12 жовтня станиця Тернопіль обрала новий провід та новий вектор розвитку

Нову команду станиці очолила старшопластунка Наталія Гайдук, яка паралельно є курінною у недавно створеному курені Ластівки. Обов’язки членів СПС цього року поділятимуться на адміністративні — прес-секретар, писар, скарбник та господарник, та виховні — референти всіх пластових уладів а також референт пташат.

До проводу увійшли:
ст.пл. Сергій Корольчук, ОЗО — прес-секретар
пл.розв. Оля Кашицька — писар
ст.пл.вірл. Оля Шимків, Ls — скарбник
ст.пл.прих. Дмитро Сиротюк — господарник
пл.сен. Наталя Нагуляк, L — референт пташат
ст.пл. Оксана Шамрик — референт УПН
ст.пл.вірл. Оля Шимків, Ls — референт УПЮ
ст.пл.вірл. Оксана Липова, Ls — референт УСП
пл.сен. Наталя Мочула — референт УПС

Після обрання, новий провід задекларував те, як розвиватиме станицю у наступному пластовому році. Основний акцент буде дано на виховно-вишкільний напрям всього членства станиці — це і проведення вишколі виховників УПН та УПЮ, проведення дошколів провідників гуртків та вишкіл курінних діловодів, а також задекларовано проведення станичного новацького табору. Важливим буде і розвиток старшопластунства, для підвищення кваліфікації зв’язкових, організаторів заходів різного масштабу та майбутніх комендантів пластових таборів.

Окрім виховницького напрямку важливе місце в цьогорічній діяльності займатиме зовнішній розвиток — співпраця з молодіжними ГО міста та популяризація скаутингу в місті Тернопіль.

Станична старшина минулих років вже займалась переобладнанням та ремонтом приміщення, яким володіє станиця Тернопіль, а цьогорічний провід продовжить роботу в цьому напрямку, та створить більш комфортні умови для проведення пластових занять та простого проведення часу в пластовій домівці. На основі тернопільської домівки буде створено скаутський центр для дозвілля та особистого розвитку.

Фото: Оксана Липова

Теги: , , ,