24 листопада, 2014, 19:26

У Тернополі відбувся вишкіл курінних діловодів

22 – 23 листопада курінні діловоди з Тернополя та Здолбунова вчились бути хорошими провідниками своїх куренів та правильно виконувати обов’язки, щоб робота була цікавою, дружньою та насиченою.

Учасники вишколу прослухали багато корисної інформації, яка допоможе їм у подальшій роботі не лише у пласті. Вони дізнались, як потрібно вмотивовувати команду, хто такий провідник, для чого працювати з інтернет ресурсами у роботі з куренем. Кожен знайшов відповіді на запитання, які не знав, мали також практичні завдання, де могли проявити свою твою творчість та вміння. Програма вишколу була насичена, але супроводжувалась енергійними іграми та смачними перекусами.

«Раніше я не до кінця розумів всю відповідальність, яка на мене покладалась з обранням на посаду курінного суді, — каже пластун учасник Влад Жидик. — Тепер я краще знаю для чого я це роблю, та зможу покращити свої дії, щоб в майбутньому переобрати навіть посаду курінного».

Учасники та провід вишколу висловлюють подяку інструкторам за знання, які отримали на вишколі.

«Ми маємо надію на те, що учасники таки винесли якусь, корисну для себе, інформацію, яка допоможе в подальшій діяльності куренів станиці», — констатувала комендант вишколу Ольга Шимків.

Всі фотографії доступні в альбомі на facebook.

Теґи: , ,

Коментарі та думки