28 листопада, 2014, 15:07

У Тернополі відбудеться крайовий вишкіл «Школа Провідників Гуртків»

Школа Провідників Гуртків

Цьогоріч зимові канікули у школах будуть набагато довшими аніж зазвичай. Для того, щоб провести час з користю запрошуємо на вишкіл «Школа Провідників Гуртків». Він проходитиме 22-23 грудня в домівці Тернопільського Пласту.

Вишкіл проводиться для того, щоб зрозуміти важливість роботи в гуртку, його місце у структурі Пласту та вплив на коджного пластуна зокрема. Корисний тим, що на ньому ви зможете навчитися провідництва, проявити свої лідерські якості, навчитися роботи в команді. Плануються цікаві гутірки, що допоможуть краще зрозуміти суть пластового виховання, церемоніали, а також вмотивує для подальшої плідної праці у гуртку, курені чи станиці.

Вишкіл допоможе вам у майбутньому самостійно планувати гурткові сходини так, щоб вони проходили найефективніше. Окрім цікавих гутірок передбачається також багато, ігор і практичних завдань, де кожен зможе себе проявити.

Вкладка становить 80 гривень і покриває усі витрати. Для участі слід заповнити форму зголошення до 13 грудня.

Якщо у тебе виникли питання, можеш звернутись до писаря вишколу Марти Журавель (063) 417−09−85 або до коменданта Оксани Липової (093) 290−18−73

Теґи: , , , ,

Коментарі та думки