Юначки 58 куреня ім. Катерини Білокур провели табір «Мандруємо з Миколаєм» для дітей з притулку

З 15 по 18 грудня, юначки 58 куреня: Оссовська Тетяна, Семенець Катерина, Любчик Софія, Громляк Катерина, Шимків Софія та Оленка Стефанишин, провели табір під назвою «Мандруємо з Миколаєм» для дітей «Притулку для неповнолітніх». Метою цього заходу було ознайомлення із Святим Миколаєм, мандрівки у різні країни та вивчення традицій святкування у Німеччині, Фінляндії і Франції.


Першого дня ми познайомились із дітками, помандрували у Німеччину, робили різдвяну шкарпетку, співали пісні про Миколая, грали ігри, переглянули мультфільм “Полярний експрес”, та здали Першу пробу.
Другого дня відвідали країну Фіндляндію, виготовили різдвяний віночок, грали у цікаві, захоплюючі та пізнавальні ігри і переглянули мультфільм «Крижане серце».
Третього дня діти мали змогу відвідати Францію, дізнатися традиції святкування там Миколая, змайструвати сніжинки із паперу власними руками, та виготовляли малюнки з пінопласту. У кінці усіх чекала весела фотосесія, вони виявилися справжніми моделями.
Ось і непомітно пролетіли наших чотири захопливих дня табору. Останього дня усім дітям було вручено подарунки. Завдяки спонсорам діти отримали книжечки та розмальовки від видавництва «Богдан» та «Підручники посібники», м`які іграшки від «Епіцентру», зошити від «Школярик» та солодощі від «ТОВ Тера».
Перебуваючи у дитячому притулку ми назавжди запам`ятаємо їхні щирі усмішки та добрі серця.

Теги: , , ,