22-23 грудня у Тернополі відбувся крайовий вишкіл «Школа Провідників Гуртків»

Протягом двох днів учасники з Тернополя, Здолбунева та Хуста вчилися бути ефективними провідниками гуртків, правильної роботи в команді, як правильно планувати сходини та багатьох інших речей. До кінця вишколу пластуни створили 5 гуртків, які продемонстрували чим насправді є гуртковий дух та як виглядає ідеальний гурток.

Вишкіл почався із мотиваційної гутірки Руслана Мудрієвського, який надихав учасників та стимулював до зміни своїх вчинків на краще, після чого Любомир Шимків ділився своїм досвідом у провідництві. Прослухавши також про важливість доброго діла у житті пластуна, ідеальний однострій та вивчивши досконало впоряд, учасників зігріла тепла атмосфера ватри. Ранок наступного дня розпочався із розподілу діловодств у гуртку, після чого інструктори розповідали про роботу в інтернеті, планування та згуртованість гуртка.

«Цей вишкіл готує хороших провідників гуртків, які зможуть мотивувати та вести свої гуртки до нових звершень, — розповідає комендант вишколу Оксана Липова. — Гурток — це ключова одиниця в Пласті, тому зараз ми повинні вкладати в неї максимум, щоб організація ефективно розвивалася».

За два дні учасники набралися натхнення у хороших інструкторів, співали душевних пісень на ватрі, розважалися при нових веселих іграх та отримали багато нових знань та натхнення для покращення роботи своїх гуртків. Отримавши посвідку та відзначку, пластуни роз’їхалися по своїх домівках, несучи нові ідеї у своїх серцях.

Теги: , , , ,