У Тернополі відбулась Різдвяна Свічечка 2015

Хай вам ночі будуть мирні й мирні дні.
Хай різдвяна коляда вас звеселяє.
Христос ся рождає!

Різдво Христове — одне з найвеличніших християнських свят. Його святкує кожна українська родина, зібравшись разом у теплому колі. Не виключенням є і пластуни. Традиційно, 9 січня, на третій день Різдвяних свят, всі пластуни збираються разом з нагоди Різдва Христового. Тут можна зустріти як найстарших платсунів-сеньйорів, так і наймолодших – пташат.
Цьогоріч Різдвяна Свічечка в Тернополі була по-особливому символічною. За традицією, перед початком свята, пластуни запалюють Вогнем Миру, три свічки:
• за всіх тих, які відійшли від нас, за всіх тих, які загинули за кращу долю України;
• за всіх українців в Україні та розкинених по цілому світу;
• за всіх пластунів і пластунок, розкинених по цілому світу.

Велика увага приділялася Вифлеємському Вогню, адже він символізує Мир. Мир, який є таким довгоочікуваним, зважаючи на події на Сході України. Після передачі Вогню почалася найцікавіша частина свята. Кожен пластовий курінь представив свій вертеп. До його постановки всі приклали чимало зусиль, тому вертепи вийшли актуальними і веселими. Наймолодші пластунята теж не залишився осторонь і заспівали колядку та станцювали танець на сцені Народного Дому. Старшопластуни презентували традиційну українську Маланку, яка потішила глядачів.
Протягом свята лунали колядки у виконанні пластунів. Також діяв різдвяний ярмарок, на якому можна було почастуватися солодощами.
Панувала святкова, радісна і дружня атмосфера. Кожен приклав свою частинку до того, аби в це світле свято ми відчували дух єдності.
Надіємося, що прийдешнє Різдво виконає свою головну місію – принесе мир у країну, родини та у серце кожної людини.

Теги: