Дуже Страшний Табір 2: Давня Гра

8OYngF7Eh-U28 січня – 1 лютого відбувся міжокружний зимовий табір «Дуже страшний табір 2: Давня Гра» у с. Криворівня, поблизу Верховини. Найбільше учасників було з Тернополя, проте також приїхали і з Львова та Івано-Франківська.

По приїзді на місце табору всі учасники познайомилися і одразу ж здружилися. Наступні дні були дуже веселими і насиченими. Учасники грали різні ігри, показували свої таланти, смішні імпрези, ходили в мандрівки, слухали гутірки з журналістики і виконували практичні завдання.
В останню ніч загадковим чином зник учасник з псевдом Сфітлофор. Ніхто так і не знає де був він в ту ніч і що робив. Але на щастя він таким же загадковим чином опинився у своєму ліжку.

Легенда табору, за якою жили на  учасники була такою:

«Гра для тих, хто шукає шлях, щоб покинути звичний світ. Колись давно в мальовничих Карпатах могутні мольфари придумали гру. А сталось це так: давні маги потребували собі в поміч молодих хлопців і дівчат. Адже тоді перед ними відкривалися нові таємниці. Звісно, охочих було багато, тому для них створювали випробовування… Пройти гру вдавалося одиницям. Залишалися тільки сильніші. Лише кмітливі, вправні та пильні змогли дійти до кінця. Останню гру було розпочато, але до кінця ще не дійшов ніхто. Пройшли роки, змінився світ, але гра так і не закінчилася, і продовжується до нині… Цієї зими у с. Криворівня зазирнемо у іншу реальність, вона змінить тебе назавжди. Чи зміг би ти бути обраним помічником мольфара? Зголосись і перевір свої приховані можливості. Закінчити гру зможеш тільки ти.»

Спогади учасників про табір:
«В перший день приїхавши на табір, ми розтборувалися та дуже весело пофели час. На другий день ввечері повід підготував нам сюрприз. Цим сюрпризом було шоу талантів. На цьому шоу кожен показував своє вміння: Захар – грав на гітарі, Богдан – ходив на руках, Діма – розказував вірш. Також в нас була мандрівка у гори, вони були дуже величні, з них був шикарний краєвид. А вночі несподівано був алярм. Зранку ми пішли на екскурсію до будинку Івана Франка та до хати Гражди. Там було дуже цікаво. Я та мої друзі дізнались дуже багато по Гуцульщину. А у хаті також знмався фільм «Тіні забутих предків». На четвертий день табору було шоу «Розсміши коміка». Були дуже смішні жарти. Також нас вчили фаєр-шоу. Це було дуже классно. Я я запам’ятав табір назавжди.» Стпан Сушко (Портал)

«На таборі було супер-класно. Хороша компанія, класний повід, умови поживання та харчування. Особливо сподобалась настільна гра D&D, оскыльки вона розвиває уяву учасників, їхнє мислення. Також були непогані мандрівки. Загалом мені сподобався цей табір та його дружня атмосфера. Хотів би приїхати ще раз зі своїми друзями.»Захар Савич (Лемур Джуліан)

«Коли ми перший раз приїхали до табору, я зрозумів, що це чудове місце. Усі заняття були цікавими. На другий день все починалось звичайно, але жахіття(проовід) підготували шоу талантів і гру D&D. Було дуже цікаво. Також ми мандрували по Карпатах. На третій день жахіття завели нас до 2-х цікавих музеї. Після них ми відвідали хату, де знімали фільм «Тіні забутих предків». У суботу на 4-й день ми встали рано. Того дня нас вчили робити вогняне шоу. Ми таки не закінчили зняття черехз вітер. Ввечері на конкурсі «Розсміши коміка» наша команда виграла 4 вафельки. У цю ніч один юнак загубився. Ми шукали його надворі. На щастя він знайшовся. Вкінці нам роздали чудові подарунки. Я задоволений.» Богдан Пинда (Боварець)

«Всі зустрілися у м. Івано-Франківську. Після цього ми добиралися чотири години автобусом до місця проведення табору. З того моменту як ми зайшли до нашого дому світ перетворився на цікаву гру. На другий день вельмишановний провід дав нам псевда, такі як: Броколі, Портал, Баварець, Бінго , Світлофор Лемур Джуліан, Ван і Гог. Одного разу ввечері ми знайшли давню гру. Під час кожного ходу було завдання. Його мали виконувати всі. Так одного разу ми мусили розпочинати речення на ХО, закінчувати на ОХ. Це було кумедно. Загалом табір класний! Я рекомендую його всім!» Дмитро Демяненко (Броколі)

«Ми приїхали до табору в сдибу «У марії» і одразу ж розселилися по кімнатах. Мені дуже все сподобалося. Ми були на екскурсіях, в мандрівках,, дивилися фільм «Джуманджі», співали на ватрах. Дні минали непомітно, але дуже класно і прикольно. Пані Марія готувала смачні страви. Мені сподобався порвід. Він був не як всі. Провід був добрим, чесним, прикольним, крутим. Настільні і комп’ютерні ігри сподобалися дуже сильно. Дякую тим всім, хто придумав цей табір!!! С.К.О.Б.» Сергій Данилюк (Бінго)

 

Теги: