Тернопільські Пластуни провели вишкіл картографії «Зорієнтуйся!»

21 березня пластуни станиці провели вишкіл із картографії, який був корисним для кожного учасника, адже скоро розпочнеться сезон мандрівок та таборів, де ми зможемо використати отримані знання.

Спочатку було відкриття, після якого розпочалась насичена гутірками програма. Прослухали про те, як правильно планувати мандрівку, що потрібно взяти та захоплюючі історії від бунчужного Дмитра Сиротюка про його власний досвід у цій сфері, а також комендант Тарас Довбуш розповів про карту, компас, їхнє використання. Ще було декілька гутірок, на яких дізнались про орієнтування у природі та навчились міряти пройдену відстань довжиною власних кроків.

Насправді усі гутірки були наповненні матеріалом, який знадобиться юним пластунам у подальшому мандрівництві! Далі учасників вишколу чекали не менш потрібні практичні заняття із розпізнавання топографічних знаків та малювання шкіц-планів. Кожен мав індивідуальне завдання, яке згодом оцінювалось.

Який вишкіл без опитника?! Після усіх гутірок, повторивши матеріал, учасники написали опитники.

Але це ще не всі сюрпризи, які підготував провід! Після усіх гутірок та практичних завдань пластунів чекав нелегкий лисячий біг, який, на жаль, пройшли не всі.

Хоч учасники старалися щодуху, першункою вишколу стала юначка куреня ч.16 ім. Іванки Блажкевич Катерина Тарасенко.

Вишкіл завершився словами коменданта Тараса Довбуша: Ці знання пригодяться вам у кожній мандрівці, тому не бійтеся, організовуйте, мандруйте та пізнавайте світ.

Загалом вишкіл проведений на найкращому рівні, надіємося, що вже найближчим часом учасники організовуватимуть свої мандрівки!

Теги: , , , , ,