21-24 травня в селі Зарваниця пластуни провели «Стрілецьку весну 2015»

«УСС можуть гордо дивитися на свої подвиги, бо повсякчасно залишиться слава їхніх хоробрих діл та золотий лавровий вінок в історії їхнього народу»

Генерал Фляйшман

Цьогоріч велике пластове свято на честь патрона Пласту – Святого Юрія тривало 4 дні. У перший же день січовики окопалися на терені селі Зарваниця та розклали свої криївки. Здавалось, ніщо не передвіщало жодних сюрпризів, і січовики могли спокійно поринути в «нічну тишу…Аж тут пролунало: «Алярм в одностроях!», « Свято весни 2015 – збірка». Запалали факели, і «Стрілецька весна 2015» розпочалась!

У наступні дні СВ юнацькі та дівочі чоти проходили бойове хрещення. Усусуси долали суперника як фізично, так і розумово. Чимало зусиль, сили, крапель поту учасники віддали для перемоги у спортовому змазі. Не менш інтенсивно стрільці напружували свої розумові звивини і в інтелектуальному конкурсі.

Як то кажуть: «Щоб добре боротися, треба ситно їсти». Пригостити бойових товаришів смачною вечерею та продемонструвати куховарські вміння пластуни-січовики змогли в Кулінарному змазі.

Ну і увінчував випробувальну програму Свята Весни – конкурс із дефіляди. Але не змагами єдиними жила «Стрілецька весна». При теплому та затишному вечірньому вогнищі усусуси згадували своїх патронів, співали пісень, веселились та жартували. Провадили ватри: медсестра Лукія Квич та чотові Роман Борщ і Дмитро Сиротюк.

Привітати пластове товариство приходив і новообраний єпископ УГКЦ владика Теодор Мартинюк.

Без сумніву, кожен вдихнув на повні груди подих «Стрілецької весни 2015», і у кожного це свято залишило незабутні спогади. Особливо запам’ятається воно новозаприсяженим пластунам-учасникам: Краузе Олександру та Назару Гапію, а також новоіменованому розвідувачу Дмитру Дем’яненку. Хвиля ейфорії накрила і Тернопільську Боївку Ордену Залізної Остроги, адже їх побратим, Микола Бігус, отримав заслуженого Юрія в бронзі!

Провід дякує всім стрільцям за участь у Святі Весни, за ваші посмішки та гарний настрій, а також щиро вітає переможців:

  1. місце – К. ч.58 ім. Катерини Білокур;
  2. місце – К. ч. 16 ім. Іванки Блажкевич;
  3. місце – станиця Козова.

Теги: , , ,