Стань Миколаєм для когось із станиці

santa

Мандарини, цукерки, іграшки (в кого м’які, а в кого айфони — немає різниці) кожна дитина чекає цього під своєю подушкою 19 грудня, коли Святий Миколай ходить до чемних дітей і винагороджує їх за хорошу поведінку. Ми думаємо, що тим, хто себе вів погано подарунки під подушку кладуть батьки, бо інакше вони б стали ще більш нестерпними, але ви їм не кажіть про це ?

51-ий курінь любить день Святого Миколая настільки, що хоче продовжити чарівний момент отримання подарунків на якомога довший час, і тому запрошує хлопців та дівчат тернопільського пласту прийти до Таємного Миколая.

Таємний Миколай це гра суть якої в тому, щоб поділитись дарунками серез юнацтва станиці, а відтак — стати один-одному трішки ближчим. Ми її вже проводили минулого року, і вирішили зробити це ще раз.

Правила гри

Ми будемо грати версію гри, що називається «Таємний крадій». Кожен учасник приносить подарунок, який може сподобатись будь-кому із гравців. Подарунок треба загорнути так, щоб їх неможливо було розмізнити по формі. В ідеалі той, хто дарує не розкривається, але ми можемо переглянути це правило. Гравці по-черзі або обирають новий подарунок і відкривають його, або крадуть раніше відкритий подарунок (той, в кого вкрали подарунок, вибирає подарунок, або краде відкритий без черги).

Тому, якщо хочеш подарувати комусь і отримати собі якийсь подарунок, то реєструйся до участі у грі. Але, ПОЗІРРР!! — зголошення триває лише до п’ятниці 18 грудня до 12 години дня (це так щоб встигнути купити якийсь обдуманий подарунок, а не якусь дрібничку у «Все по 3 гривні».

Давайте домовимось про те, щоб подарунок був:

  • підписаний іменем того, кому він призначений
  • і коштував не менше як 20 гривень (це так, щоб ніхто не ображався). Максимальну суму не вказуємо, але теж знайте міру ?

і про те, щоб ви були одягнені в новорічні сведри
Це все дійство буде проходити в нас в домівці 19 грудня починаючи з 17:00 і закінчуючись після перегляду фільму о 21:00. По програмі в нас буде не тільки обмін подарунками, але і вечірка з мандаринками та чаєм, і перегляд фільму «Грінч викрадач Різдва».

Теги: ,