Завершилось Свято Весни Тернопільської округи

«Хто, як не ми?! Коли, як не зараз?!» — під таким гаслом пройшло цьогорічне Пластове Свято Весни в урочищі Монастирок поблизу села Лісники.

Усі учасники приїхали на місце СВ, ознайомившись з тереном, розпочали розтаборовуватися. Відбулося відкриття заходу, після якого усі взяли участь у першій пластові ватрі. Здавалось тепер усі зможуть піти спати, але ж ні, пролунав АЛЯРМ та усі прибігли на площу збірок. Розпочалась теренова гра, на якій кожен курень мав змогу здобути додаткові бали до загального заліку.

У наступні дні, усі учасники захищали честь своїх фірм: хлопці доводили хто з них кращий у футболі, а дівчата у регбі. Відповідно переможцями стали: к.ч.77 ім.Івана Гавдиди (2) та к.ч.42 ім. Галини Дидик. Вперше дівочі курені мали змогу проявити свої здібності в танцях, показові виступи з черлідингу не залишили нікого байдужим, а найкращими стали дівчата з к.ч.58 ім. Катерини Білокур.

Пообідавши, курені взяли участь у тереновому змазі «Саймон каже», метою якої була перевірка навичок з практичного пластування. Найкраще себе показав к.ч.42 ім.Галини Дидик.

Опісля, розпочався перший етап кулінарного змагу, на якому фірми повинні були приготувати вуличну їжу та яскраво представити її суддям змагу. Родзинкою, другого дня стала ватра, на якій провід СВ «переніс» учасників на фан-сектор футбольного матчу. «Посірівши» та повернувшись на підтабори учасники підготували ілюмінацію. Підтабори учасників були небаченої краси.

«АЛЯРМ!» І ось, вже за декілька хвилин, учасники Свята Весни в повних одностроях стоять в лаві. Тут й отримали скаути свої пластові відзначення, декого іменували прихильниками, а хтось вже склав свою пластову присягу.

Останні день СВ розпочався з Служби Божої, яку провів капелан тернопільського пласту Ярослав Шевчук. Далі відбувалося 3 змаги одночасно: інтелектуальний змаг, змусив напружити розумові звивини, найкраще це вдалося к.ч.60 ім.Галі Мороз; бокс, де хлопці з гідністю відстоювали честь, вистояв і переміг юнак к.ч.29 ім.Юрія Старосольського; проте найбільшу увагу прикував до себе завершальний етап кулінарного конкурсу, участь в якому взяли 42, 51, 58 та 60 курені. Кожен намагався довести, що саме він кращий кулінар СВ, проте судді вирішили, що найсмачніше було у к.ч.60 ім.Галі Мороз. Паралельно, судді перевірили змаг з табірництва та вирішили, що найкраще справився з поставленним завданням к.ч.58 ім.Катерини Білокур.

Одразу після цього пройшло закриття, де оголосили результати:
1 місце — к.ч. 42 ім. Галини Дидик
2 місце — к.ч. 60 ім. Галі Мороз та к.ч. 58 ім. Катерини Білокур
3 місце — к.ч. 77 ім. Івана Гавдиди (2)

Дякуємо усім хто прийняв участь та допоміг у організації Свята Весни. Запрошуємо на СТАНИЧНЕ СВ 2017.

Провід СВ висловлює подяку магазину туристичного спорядження «Спортландія», магазину Gorgany.com, магазину військової фурнітури «Патріот» за надані призи переможцям змагань. А також ресторану-піцерії Scorini за наданий приз переможцю кулінарного змагу.

Фото: Владік Фартушняк, Зоряна Удич

Теги: ,