16 грудня, 2016, 15:35

Тернопільські пластуни запалять тисячі свічок від Вифлеємського Вогню Миру

 18 грудня о 10:00 у Архикатедральному Соборі  відбудеться урочиста передача Вифлеємського Вогню Миру громаді міста, який Тернопільські пластуни напередодні привезли з Відня.

Також церемонія передачі цього символічного Вогню, яка існує і підтримується пластунами вже понад  20 років, також відбудеться  19 грудня  0 16:00 на Театральному майдані міста. Пластуни разом із мером міста запалять  Вифлеємським Вогенм новорічну ялинку.

Протягом місяця Тернопільські Пластуни передаватимуть Вифлеємський Вогонь  у храми, школи, дитячі будинки, лікарні, державні установи Тернополя. Також вогонь буде переданий сім’ям, рідні яких воюють в АТО.

Цю передріздвяну традицію – розповсюджувати Вифлеємський Вогонь Миру – започатковано в Австрії, проте завдяки пластунам традиція була запроваджена і в Україні. Щороку з рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх українців, хто чекає світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із Заходу на Схід, єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

***

Довідка:

Пласт — Національна скаутська організація України, мета якої сприяти всебічному патріотичному самовихованню української молоді на засадах християнської моралі, на свідомих, відповідальних та повноцінних громадян місцевої, національної та світової спільнот, і на провідників українського суспільства.

Вифлеємський Вогонь Миру —  міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва, метою якої є поширення символічного вогню, запаленого у Вифлеємі. Вперше вогонь до України потрапив в 1992 році. Сама акція була заснована в 1988 році австрійською телерадіокомпанією як благодійний крок: донести світло з місця народження Ісуса Христа тим, хто святкує Різдво поза домом. У той же рік ініціативу підтримали скаути Відня, а згодом — скаути інших країн.

Сторінка акції на Facebook: https://www.facebook.com/vohon.plast.org.ua/

Прес-служба Пласту НСОУ станиці Тернопіль

Теґи: , , , ,

Коментарі та думки