Пластування-live: Вифлеємський Вогонь Миру у Тернополі

vvm-2016-01

Тернопільські пластуни розпочинають марафон передачі Вифлємського Вогню Миру. 19 рік поспіль пластуни передадуть Вифлеємський вогонь миру у військові частини, лікарні, сиротинці, церкви.

До Нового року Вифлеємський Вогонь Миру запалає у всіх церквах Тернополя. Через посередництво пластунів, його тепло відчують громади районів області, діти у сиротинцях, хворі у лікарнях та самотні люди.

Прес-служба Сергій Корольчук Вівторок, 27 Гру, 201612:39

26 грудня на території Управління ДСНС запалав Вифлеємський вогонь миру

Цей символ злагоди, сподівань, радості та братерства, тернопільським рятувальникам передали пластуни. Вони побажали, аби серця працівників Служби порятунку були завжди наповнені вірою, надією та любов’ю, а в їхньому житті було якнайменше надзвичайних ситуацій!

Прес-служба Сергій Корольчук П’ятниця, 23 Гру, 201614:13

22 грудня пластуни передали вогонь на початку сесії обласної ради

Прес-служба Дмитро Сиротюк Четвер, 22 Гру, 201615:55

Сьогодні, о 18:00 в ефірі місцевої радіостанції «УХ-радіо» будемо розповідати про те, що таке Вифлеємський Вогонь Миру та про перебіг його передачі громаді міста.

Слухати ефір можна буде і в інтернеті за посиланням.

Прес-служба Сергій Корольчук Вівторок, 20 Гру, 201623:36

20 грудня вихованці двох тернопільських куренів (60 імені Галі Мороз та 77 імені Івана Гавдиди) завітали з виставою, майстеркою та Вифлеємським вогнем до Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру.

«Попереду нас чекає ще багато добрих справ, і ця — лише крапля в морі, але так ми зможемо зробити цей світ кращим!» — написала на сторінці у фейсбук координатор цього заходу Софія Дацюк.

Прес-служба Дмитро Сиротюк Вівторок, 20 Гру, 201614:17

Минулого тижня тернопільські пластуни, принесли співробітникам «МРІЇ» Вифлеємський вогонь

Прес-служба Сергій Корольчук Вівторок, 20 Гру, 201614:10

19 грудня пластуни передали вогонь підчас урочистого запалювання міської ялинки

Пластуни запалювали головну ялинку разом з міським головою Сергієм Надалом.

«Сьогоднішнє свято — це символ великого та радісного передсвятково періоду — Різдва та Нового року. Це свято надії, сподівань та радості, — зазначив міський голова. — Ми усі перебуваємо у передчутті свята. Проте давайте згадаємо у ці дні наших безстрашних воїнів та їхні родини, згадаймо всіх тих, хто потребує опіки та просто доброго слова. Нехай кожен з нас подарує їм часточку тепла, щоб кожен відчув світлі і радісні почуття великого свята. Нехай Вифлеємський вогонь нехай принесе Україні мир, а кожній сім’ї затишку та добрих сподівань».

Прес-служба Сергій Корольчук Вівторок, 20 Гру, 201614:00

Сюжет телеканалу ІНТБ про передачу вогню миру депутатам Тернопільської міської ради

Прес-служба Сергій Корольчук Вівторок, 20 Гру, 201613:34

18 грудня у Архикатедральному соборі пластуни передали вогонь тернопільській громаді

«Делегація пластунів щороку їде до Відня і привозить Вифлеємський вогонь миру. Після вогонь розводять по містах. Ми ж розносимо Вифлеємський вогонь миру по лікарнях, навчальних закладах, сиротинцях. Цього року делегація потратила 5 днів, аби привезти вогонь миру до Тернополя», — розповів голова станиці Дмитро Сиротюк.

Прес-служба Сергій Корольчук Вівторок, 20 Гру, 201613:34

Сюжет телеканалу TV4 про Вифлеємський Вогонь Миру у Тернополі

Теги: