Конкурс екологічних проектів

Тернопільська округа ПЛАСТ-НСОУ
оголошує конкурс екологічних проектів
Оголошуємо конкурс екологічних пректів для пластового юнацтва та новацтва Тернопільської округи Пласту – НСОУ.
Мета конкурсу: виховання небайдужого ставлення до проблем охорони навколишнього природного середовища; підтримка творчого пластового новацтва та юнацтва; формування громадянської позиції щодо захисту довкілля, любові до рідного краю; залучення дітей до здорового способу життя.
Конкурс проходитиме в 3 етапи тривалість по 1 місяцю:
1 етап – березень;
2 етап – квітень;
3 етап – травень.
Підведення підсумків всіх етапів і оголошення переможців конкурсу відбудеться 10 червня. Проміжні результати будуть оголошені 10 числа наступного місяця. Конкурсна комісія визначати переможців у двох категоріях «Новацтво» та «Юнацтво».
Всі учасники конкурсу отримають посвідку про участь, а переможці — цінні призи (таборове спорядження або його грошовий еквівалент). Участь у конкурсі може приймати лише команда – юнацький гурток або новацький рій. В команду повинен входити також виховник.
1 етап конкурсу відбудеться 1 – 31 березня 2017 р. Б. На цьому етапі учасники виготовляють, відповідно до технічних умов, одну або декілька шпаківень (або інший вид гніздівлі для птахів) та вивішують їх у парку, саду чи лісі. Детальніша інформація та інструкція міститься в доданому тут файлі.
Технічні умови: про виконану роботу команда повинна представити звіт підтверджений виховником, фотографіями та відеозаписом. Звіт надсилати на електронну пошту округи okruga.te@gmail.com. Форма звіту поміщена в додатковому файлі.
Результати конкурсу, фото- та відеозвіти учасників будуть розміщені в групі Тернопільської округи на Facebook, а також у місцевих ЗМІ.
Закликаємо виховників стимулювати свої гуртки і рої взяти участь у конкурсі. Адже пластун щодня має робити добре діло, бути корисним суспільству та дбати про красу.

Додаток

 

Теги: