День Першої Пластової Присяги 2017

12 квітня 2017 року виповнюється 105 років з часу складення Першої пластової присяги. Відзначення цієї події буде 8 квітня у Тернополі.

Кожен з нас щороку чекає на традиційну акцію – День Пластової Присяги. Пластова присяга – чи не найголовніша подія в житті пластуна, адже, складаючи її, він усвідомлено погоджується виконувати пластові закони та приписи, тим самим розвиваючи себе та Україну.

Збір відбудеться о 09:30 у домівці, на вул. Федьковича,11 . Тоді вже традиційним вимаршем вулицями міста ми прийдемо на головну площу, де відкриємо наше свято. Після цього, у парку Шевченка діятиме Пластове містечко та Ярмарок, де кожен охочий зможе відчути пластову атмосферу та спробувати смачну випічку.
Під час Ярмарку та Пластового містечка для пластунів, що зголосилися, будуть діяти цікаві активітети, де вони зможуть продемонструвати свої вміння працювати в команді, впевненість у собі, креативність та показати, хто достойний звання Найкращої команди на ДППП.
Ввечері відбудеться велика пластова ватра з чудовими піснями та класними конкурсами.
Отож, збирайте команду 6-8 людей з куреня та покажіть усе, на що ви здатні! З куреня може бути декілька команд. Зголоситись можна тут
Якщо виникнуть питання – звертайтеся :
Комендант заходу ст.пл.скоб Дмитро Сиротюк, ОЗО – 0 (96) 740 90 34
Писар – пл.розв. Анастасія Лук’янчук – 0 (98) 805 27 54

Теги: , ,