Відкрито зголошення на окружний табір «Країна Мрій»

Запрошуємо пластунів Тернопільської округи взяти участь у таборі «Країна Мрій», який цьогоріч проходить з 3 по 14 липня в Долині Змій поблизу хутора Базниківка та села Саранчуки Бережанського району. До участі запрошуються юнаки та юначки, яким на момент проведення табору буде не менше як 11 та не більше як 18 років.

На таборі будуть проходити навчання із табірництва, куховарення, мандрівництва, природознавства, туртехніки та будуть проводитись спортивні заняття з командних та індивідуальних ігор.

Всі таборовики будуть поділені по гуртках в залежності від пластового ступеня та незалежно від приналежності до куреня. Відповідно для кожного рівня буде навчальна програма різної складності.

Окрім навчання на таборі будуть проводитись розважальні ватри, вогники, мандрівки та прогрульки.

Вкладка на табір становить 1100 гривень, що включає вартість харчування, транспортування, витрати на точки програми, таборову футболку/відзначку/посвідку.

Зголошення

Зголоситись учасником на табір можна за посиланням не пізніше як 4 червня. Для тих, хто хоче зголоситись після 4 червня вкладка становитиме 1400 гривень.

24 травня на 18:30 в актовому залі Тернопільського пласту (вул.Федьковича, 11) буде проходити зустріч із батьками, на якій провід дасть відповіді на питання, що стосуються участі дітей у таборі. Рекомендуємо на зустріч прийти батькам, чиї діти вперше будуть їхати на пластовий табір.

Теги: