В Тернополі відбувся КВДЧ №103

В Тернополі відбувся нетиповий КВДЧ із елементами практичного пластування та проектного менеджменту. 21-22 жовтня в домівці Тернопільського Пласту відбувався семінар для дорослих волонтерів, які бажають стати пластунами, КВДЧ N103.

У вишколі взяло участь 19 учасників з Кременецького, Лановецького, Гусятинського, Теребовлянського, Бучацького, Підгаєцького районів, Рогатина Львівської області та міста Тернополя. Особливістю програми було те, що організатори не просто хотіли передати знання про Пласт, а найперше заохотити учасників вишколу до подальшого активного пластування як виховники, адміністратори чи інструктори. Для цього були проведені практичні заняття: – майстерка із виготовлення шлюфок; – інструктаж із основ піонірки та змаг із в’язання триноги – заняття: пластові рухливі ігри – практичне завдання: підготовка і реалізація проекту по гуртках. Один гурток провів опитування про Пласт і популяризував його серед перехожих, інший – зробив маленький проект із дослідження пластологізмів, третій – провів упорядкування фігури Матері Божої. Велика увага була приділена духовно-релігійним справам, зокрема відбулась пластова літургія, гутірка “Бог і Україна” від капелана Тернопільського Пласту пл.сен. отця Ярослава Шевчука, ОХ.

Вишкіл завершився заприсяженням одного з учасників, пластуна сеньйора отця Миколи з Підгаєць. Що цікаво, більшість учасників націлені на активну виховну працю, багато мають педагогічну освіту та досвід роботи в школі, частина прийшла в Пласт як батьки пластунів, яких затягнули діти.

Теги: