ВПР 2018 Пірати тернопільського моря: на краю міста

С.К.О.Б!

Доброго Вітру!

Раз на тридцять років пірати семи морів збираються на теємній раді.  Участь у таємній раді приймають лише найвідважніші пірати усіх морів, яких обере Капітан та його команда.

Таємність  полягає в тому, що ніхто не знає, де саме відбудеться рада цього року. За дві години до ради, Король Піратів (Капітан) та його команда “сповіщають” найвідважніших піратів про локацію цьогорічної ради. Формально це таємниця, яку ревно оберігає Король Піратів.  Ходять легенди, що у вузьких колах пірати називають це місце “Бухтою пригод”. До цієї “Бухти пригод” не так і легко добратися, тому кожен відважний пірат, якого обере Король Піратів, має прийти зі своєю командою. Декілька голів краще, ніж одна!

Кожних тридцять років ця рада зберігає свою потаємність. Зараз саме ти є відважним-обраним піратом, який має можливість побувати зі своєю командою на таємній раді……

На старт! Увага! Зголошуйся!

Ти ще не увійшов у колію з навчальним роком, сидиш на уроці та згадуєш тепленьке море, палке сонце і скрипучий піском під тапочками? Тоді тобі до нас! Адже цьогорічне Відкриття Пластового Року матиме морську тематику! Всі мрії про водичку, пісок та сонце збудуться враз, тепер тільки слід клікнути на це посилання, та зголосити свою команду:)

І так, моряче зголошення триватиме до 10 вересня(включно),тому не гай часу, та встигни втілити мрії своєї команди разом з тобою!

Є питання – звертайся:

Капітан – ст.пл.скоб Дмитро Дем’яненко (067)-493-72-72

2 асистент- пл.розв. Масна Орися (098)-995-05-22

Теги: