Тернопільські пластуни організували перегляд фільму «Позивний Бандерас»

30 листопада пластуни організували перегляд  українського військового детективного фільму “Позивний Бандерас”. На захід запрошували усіх тернополян. Переглянути стрічку прийшло близько сотні гостей. 

За сюжетом, восени 2014 року в зоні АТО група розвідників на чолі з досвідченим капітаном Антоном Саєнком (позивний «Бандерас») намагається запобігти диверсії та знешкодити російського підривника Ходока. Завдання ускладнюється тим, що події відбуваються біля рідного села Бандераса.

За словами організатора заходу Богдана Мухи, перегляд приурочили  Міжнародному Дню волонтера (5грудня) та Дню Збройних сил України (6 грудня): “Пластуни станиці Тернопіль мали змогу переглянути гостросюжетний і дуже динамічний фільм про життя та подвиги наших захисників-воїнів АТО. Режисер фільму Заза Буадзе показує високий професіоналізм, відданість та жертовність наших вояків, які без жодних роздумів готові покласти найцінніше, що у них є, це своє життя за мир і спокій на своїй рідній землі“.

Додамо, сценарій стрічки, написаний Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим має в основі щоденники нацгвардійця Сергія Башкова з позивним «Індіанець» та розповіді воїнів АТО

Теги: