Пластуни з усієї області долучилися до акції “Наслідуємо добрі справи Чудотворця”

Увага та доброта – це найголовніше у житті. Дива стаються не тільки у день Св. Миколая чи у новорічну ніч. це стається, коли найменше цього чекаєш. Всі люблять, коли до них приходять у гості, коли у житті стається щось нове і цікаве.

Маленьке свято створили пластуни із Бучача для дітей у ЦОД ” РіДНА ОСЕЛЯ” у Тлумачі та Загольноосвітній школі- інтернат у м. Тлумачі. Розказали, хто такі пластуни і в чому наша особливість. А також поринули в атмосферу бансів, ігор та неймовірних вражень.

Осередок Верещаки – зустрілись із одинокими людьми у тереторіальному центрі Лановецького району. Хороші емоції переповнювали серця усіх.

Станиця Козова – Помічники Святого Миколая у ролі яких виступили юначки підг. куреня ім. Марії Кузьмович станиці Козова доставили подарунки до 18 чемних діток містечка.

Станиця у Підволочиську передали пакунки і Вифлеємське тепло для людей похилого віку та у домівки учасників АТО. Як каже пластунка Тереза: ” Мега крутий день. Дуже багато приємних вражень, але водночас і сумно, тому, що розумію – це найменше, що ми можемо зробити”.

Станиця Бережани відвідали бережанський інтернат. А тут емоцій більше ніж потрібно, що у пластунів, що у діток з інтернату.

Станиця Підгайці – під час урочистого відкриття ялинки у центрі міста пластуни пригостили кексами людейдля підтримки акції «Наслідуй добрі справи Чудотворця». Всі кошти будуть передані у «Дім Милосердя» для дітей у м.Чорткові, а також відвідали Благодійний центр”Дім Милосердя”

У Хоросткові пластуни побували вдома у дітей з обмеженими можливостями. Задоволеним залишились всі. Радість приносити дуже приємно.

У Станицю Шумськ приїхали діти-сироти з усього району. Зробили свято-вогник, а це завжди затишно і атмосферно. Усі присутні були учасниками дійства-гутірки”Добре Діло”. Знайомились, співали, запалювали вогник, пригощались, дарунками ділились. Дехто з гостей захотів стати пластуном .

Осередок у Кременці – для них це можливість праці в команді, для декого самозараднісь. Приємна, коли добрий вчинок об’єднує серця всіх. Усім подарували подарунки та передали Вифлиємський Вогонь Миру кожному та сповнили серця радістю, вірою, добротою, надією.

Ми всі об’єднались, щоб наслідувати Чудотворця. Це не складно творити добрі справи і віддавати свою любов.

Автор: пл.сен.пр. Світлана Бандусяк

Теги: