“На гостину до Маланки” приїхало 75 людей з усієї області (фото)

Близько 75-ти людей з усієї області зібралися на окружне пластове свято «На гостину до Маланки». Цей захід – особлива нагода у різдвяний час ще раз зібратися великою пластовою родиною, аби у щедрості свого серця спільно колядувати, творити атмосферу миру і добра.

В програмі заходу – конкурси на кращу різдвяну страву, вертепи, виконання колядок, щедрівок, ігри. Учасники демонстрували різдвяні привітання від пластових осередків Тернопільщини, спільно колядували, грали пластові ігри, показували короткі презентації про Пласт, мали можливість скуштувати смаколики на святковому фуршеті. На нашу гостину завітали молодші пластуни зі своїми колядами та Маланкою. Захід закінчився традиційною пластовою іскрою.

«Цьогоріч провід Тернопільської округи Пласту вирішив змінити формат обласного заходу і показати, як можна по-іншому провести свята різдвяного циклу. Ми зустрілися з представниками осередків організації з усієї області, і в теплій, дружній атмосфері поспілкувалися про важливі справи. Окрім того повеселилися. До речі, захід такого типу пластуни Тернопільщини організовуть вперше», – розповіла голова голова Тернопільської округи Пласту Оксана Шамрик.

Зустріч відбулася в дружній ресторації «Мамонт». На ній були присутні представники зі Зборова, Збаража, Козови, Бережан, Бучача, Чорткова, Коропця, Підволочиська, Підгаєць, Верещаків, Новосілки, Великих Гаїв, Скоморохів, Шумська, Кременця, Хоросткова, Тернополя.

«Пласт – це велика родина, якій понад 105 років. Вона настільки велика, що її члени є у всьому світі. Різдво – це родинне свято. Саме тому, сьогодні дружня родина Тернопільської округи зібралася, щоб відсвяткувати Різдво разом», – додав голова Тернопільського Пласту Назар Гапій.

На святі були також представники обласної ради, обласної адміністрації, районних адміністрацій та рад, ОТГ. Також на захід завітали 10 капеланів Пласту з усієї області.

 

 

 

 

 

Теги: